Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 маусымдағы № 128 "Әйтеке би ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 9 наурыздағы № 42 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 9 наурызда № 8083 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Әйтеке би ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әйтеке би ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 26 маусымдағы № 128 "Әйтеке би ауданы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6270 болып тіркелген, 2019 жылдың 12 шілдесінде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Әйтеке би аудандық білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны оны ресми жариялағаннан кейін Әйтеке би ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би ауданының әкімі Д. Ермаганбетов

О признании утратившим силу постановления акимата Айтекебийского района от 26 июня 2019 года № 128 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Айтекебийскому району"
Постановление акимата Айтекебийского района Актюбинской области от 9 марта 2021 года № 42. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 9 марта 2021 года № 8083
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Айтекебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Айтекебийского района от 26 июня 2019 года № 128 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы по Айтекебийскому району" (зарегестрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6270, опубликованное 12 июля 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Государственному учреждению "Айтекебийский районный отдел образования" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Айтекебийского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Айтекебийского района Д. Ермаганбетов