Аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 501 "2021 – 2023 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 наурыздағы № 10 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 наурызда № 8112 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабының 5 тармағына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 501 "2021-2023 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7845 тіркелген, 2020 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"6 106 240,0" сандары "6 596 118,6" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсiмдер
"946 800,0" сандары "993 815,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсiмдер
"46 511,0" сандары "96,0" сандарымен ауыстырылсын;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер
"4 600,0" сандары "4 000,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі
"5 108 329,0" сандары "5 598 207,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"6 106 240,0" сандары "6 875 114,5" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицит)
"-72 521,0" саңдары "- 351 516,9" саңдарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
"72 521,0" саңдары "351 516,9" саңдарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 501 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2021 - 2023 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 10 марта 2021 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 марта 2021 года № 8112. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 501 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7845, опубликованное 31 декабря 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "6 106 240,0" заменить цифрами "6 596 118,6";
налоговые поступления
цифры "946 800,0" заменить цифрами "993 815,0";
неналоговые поступления
цифры "46 511,0" заменить цифрами "96,0";
поступления от продажи основного капитала
цифры "4 600,0" заменить цифрами "4 000,0";
поступления трансфертов
цифры "5 108 329,0" заменить цифрами "5 598 207,6";
в подпункте 2):
затраты
цифры "6 106 240,0" заменить цифрами "6 875 114,5";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета
цифры "-72 521,0" заменить цифрами "- 351 516,9";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
цифры "72 521,0" заменить цифрами "351 516,9".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Б. Сейлханов
Әйтеке би аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Тансыкбаев
Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 10 наурыздағы № 10 шешіміне қосымша

3. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Айтекебийского районного маслихата
Б. Сейлханов
Секретарь Айтекебийского
районного маслихата
Е. Тансыкбаев
приложение к решению Айтекебийского районного маслихата от 10 марта 2021 года № 10

56549,5
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
37842,5
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
29836,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
41158,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41158,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметт
34327,5
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
450,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
2304,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
4076,9
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
543339,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
104312,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
104312,0
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
1000,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2500,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
100812,0
2
Коммуналдық шаруашылық
431537,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
431537,0
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
54000,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін пайдалануды ұйымдастыру
10037,0
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
367500,0
3
Елді-мекендерді көркейту
7490,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7490,0
025
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
7490,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
334434,2
1
Мәдениет саласындағы қызмет
163150,6
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
163150,6
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
163150,6
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
0,0

56549,5
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
37842,5
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
29836,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
41158,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
41158,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
34327,5
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
450,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
2304,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
4076,9
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
543339,0
1
Жилищное хозяйство
104312,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
104312,0
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
1000,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2500,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
100812,0
2
Коммунальное хозяйство
431537,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
431537,0
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
54000,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
10037,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
367500,0
3
Благоустройство населенных пунктов
7490,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
7490,0
025
Освещение улиц в населенных пунктах
7490,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
334434,2
1
Деятельность в области культуры
163150,6
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
163150,6
003
Поддержка культурно-досуговой работы
163150,6
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
0,0