Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 517 "2021-2023 жылдарға арналған Қайрақты ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 наурыздағы № 33 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 1 сәуірде № 8196 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 517 "2021-2023 жылдарға арналған Қайрақты ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7976 тіркелген, 2021 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер:
"10 725,0" сандары "12 083,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі:
"10 084,0" сандары "11 442,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар:
"10 725,0" сандары "12 615,6" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицит):
"0,0" сандары "-532,6" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану):
"0,0" сандары "532,6" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение районного маслихата от 6 января 2021 года № 517 "Об утверждении бюджета Кайрактинского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 29 марта 2021 года № 33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 апреля 2021 года № 8196. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 6 января 2021 года № 517 "Об утверждении бюджета Кайрактинского сельского округана 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7976, опубликованное 15 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы:
цифры "10 725,0" заменить цифрами "12 083,0";
поступления трансфертов:
цифры "10 084,0" заменить цифрами "11 442,0";
в подпункте 2):
затраты:
цифры "10 725,0" заменить цифрами "12 615,6";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета:
цифры "0,0" заменить цифрами "-532,6";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета:
цифры "0,0" заменить цифрами "532,6".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. "Әйтеке би аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Б. Сейлханов
Әйтеке би аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Тансыкбаев
Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 29 наурыздағы № 33 шешіміне қосымша

3. Государственному учреждению "Аппарат Айтекебийского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Айтекебийского районного маслихата
Б. Сейлханов
Секретарь Айтекебийского
районного маслихата
Е. Тансыкбаев
приложение к решению Айтекебийского районного маслихата от 29 марта 2021 года № 33