Аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 501 "2021 – 2023 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 маусымдағы № 59 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 22 маусымда № 23147 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 501 "2021-2023 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7845 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 145 689,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 201 815 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 96 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 939 778,6 мың теңге;
2) шығындар – 7 424 685,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 72 521 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 100 636 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 28 115 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -351 516,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 351 516,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 100 636 мың теңге;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 501 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2021 - 2023 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 8 июня 2021 года № 59. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июня 2021 года № 23147. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 501 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7845) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 145 689,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 201 815 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 96 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 939 778,6 тысяч тенге;
2) затраты – 7 424 685,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 72 521 тысяч тенге, в том числе;
бюджетные кредиты – 100 636 тысяч тенге:
погашение бюджетных кредитов – 28 115 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 351 516,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 351 516,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 100 636 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу – 28 115 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 278 995,9 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық
мәслихатының сессия төрайымы
А. Биханова
Әйтеке би аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Тансыкбаев
Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 8 маусымдағы № 59 шешіміне қосымша

погашение займов – 28 115 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 278 995,9 тысяч тенге".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Айтекебийского
районного маслихата
А. Биханова
Секретарь Айтекебийского
районного маслихата
Е. Тансыкбаев
Приложение к решению Айтекебийского районного маслихата от 8 июня 2021 года № 59