Әйтеке би ауданының Темірбек Жүргенов ауылдық округінің Темірбек Жүргенов ауылындағы атаусыз көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Темірбек Жүргенов әкімінің 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 02 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 22 қаңтарда № 8025 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергіліктімемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Темірбек Жүргенов ауылы халқының пікірін ескере отырып және Ақтөбе облысының әкімдігі жанындағы ономастикалық комиссиясының 2018 жылғы 20 желтоқсандағы қорытындысы негізінде Темірбек Жүргенов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әйтеке би ауданының Темірбек Жүргенов ауылдық округінің Темірбек Жүргенов ауылының атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
1 схемалық картаға сәйкес, Алаш;
2 схемалық картаға сәйкес, Береке;
3 схемалық картаға сәйкес, Алтын адам;
4 схемалық картаға сәйкес, Бірлік;
5 схемалық картаға сәйкес, Тәуелсіздік;
6 схемалық картаға сәйкес, Астана;
7 схемалық картаға сәйкес, Жаңа дәуір;
8 схемалық картаға сәйкес, Құлагер.
2. "Ақтөбе облысы Әйтеке би ауданы Темірбек Жүргенов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Темірбек Жүргенов
ауылдық округінің әкімі
Р. Смагулова
Темірбек Жүргенов ауылдық округінің әкімі 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 02
Темірбек Жүргенов ауылының атаусыз көшесіне "Алаш" атауын беру туралы № 1 схемалық қарта
Темірбек Жүргенов ауылының атаусыз көшесіне "Береке" атауын беру туралы № 2 схемалық қарта
Темірбек Жүргенов ауылының атаусыз көшесіне "Алтын адам" атауын беру туралы № 3 схемалық қарта
Темірбек Жүргенов ауылының атаусыз көшесіне "Бірлік" атауын беру туралы № 4 схемалық қарта
Темірбек Жүргенов ауылының атаусыз көшесіне "Тәуелсіздік" атауын беру туралы № 5 схемалық қарта
Темірбек Жүргенов ауылының атаусыз көшесіне "Астана" атауын беру туралы № 6 схемалық қарта
Темірбек Жүргенов ауылының атаусыз көшесіне "Жаңа дәуір" атауын беру туралы № 7 схемалық қарта
Темірбек Жүргенов ауылының атаусыз көшесіне "Құлагер" атауын беру туралы № 8 схемалық қарта

О присвоении наименований безымянным улицам села Темирбека Жургенова сельского округа Темирбека Жургенова Айтекебийского района
Решение акима сельского округа Темирбека Жургенова Айтекебийского района Актюбинской области от 12 января 2021 года № 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 января 2021 года № 8025
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Темирбека Жургенова и на основании заключения ономастической комиссии при акимате Актюбинской области от 20 декабря 2018 года аким сельского округа Темирбека Жургенова РЕШИЛ:
1. Присвоить наименования следующим безымянным улицам села Темирбека Жургенова сельского округа Темирбека Жургенова Айтекебийского района:
Алаш согласно схематической карте 1;
Береке согласно схематической карте 2;
Алтын адам согласно схематической карте 3;
Бірлік согласно схематической карте 4;
Тәуелсіздік согласно схематической карте 5;
Астана согласно схематической карте 6;
Жаңа дәуір согласно схематической карте 7;
Құлагер согласно схематической карте 8.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Темирбека Жургенова Айтекебийского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа
Темирбека Жургенова
Р. Смагулова
Аким сельского округа Темирбека Жургенова
от 12 января 2021 года № 02
Схематическая карта № 1 о присвоении наименования "Алаш" безымянной улице села Темирбек Жургенова
Схематическая карта № 2 о присвоении наименования "Береке" безымянной улице села Темирбек Жургенова
Схематическая карта № 3 о присвоении наименования "Алтын адам" безымянной улице села Темирбек Жургенова
Схематическая карта № 4 о присвоении наименования "Бірлік" безымянной улице села Темирбек Жургенова
Схематическая карта № 5 о присвоении наименования "Тәуелсіздік" безымянной улице села Темирбек Жургенова
Схематическая карта № 6 о присвоении наименования "Астана" безымянной улице села Темирбек Жургенова
Схематическая карта № 7 о присвоении наименования "Жаңа дәуір" безымянной улице села Темирбек Жургенова
Схематическая карта № 8 о присвоении наименования "Құлагер" безымянной улице села Темирбек Жургенова