Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 475 "2021-2023 жылдарға арналған Тамды ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 сәуірдегі № 40 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 16 сәуірде № 8244 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104 және 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 475 "2021-2023 жылдарға арналған Тамды ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7917 тіркелген, 2021 жылы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
2) тармақшасында:
шығындар - "73 226" сандары "74 068,6" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) - "0" саны "-842,6" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - "0" саны "842,6" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - "0" саны "842,6" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 475 "Об утверждении бюджета Тамдинского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 14 апреля 2021 года № 40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 апреля 2021 года № 8244. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104 и 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 475 "Об утверждении бюджета Тамдинского сельского округа на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7917, опубликованное 8 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2):
затраты - цифры "73 226" заменить цифрами "74 068,6";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифры "0" заменить цифрами "- 842,6";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - цифры "0" заменить цифрами "842,6";
используемые остатки бюджетных средств - цифру "0" заменить цифрами "842,6".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

3. "Алға аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Алға аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Председатель сессии Алгинского
районного маслихата
А. Алмагамбетов
Секретарь Алгинского
районного маслихата
М. Тулеуов

3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Алгинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Алгинского
районного маслихата
А. Алмагамбетов
Секретарь Алгинского
районного маслихата
М. Тулеуов