Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 396 "2021-2023 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 ақпандағы № 11 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 11 ақпанда № 8047 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Байғанин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 396 "2021-2023 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7859 тіркелген, 2020 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесідей жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Байғанин аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5 846 587,0 мың теңге:
салықтық түсімдер - 4 331 246,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 14 783,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 6 837,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1 493 721,0 мың теңге;
2) шығындар - 6 046 987,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 53 802,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 87 510,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 33 708,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 254 202,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 254 202,0 мың теңге:
қарыздар түсімі - 87 510,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 33 708,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 200 400,0 мың теңге."
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. "Байғанин аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

О внесении изменений в решение Байганинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 396 "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2021-2023 годы"
Решение Байганинского районного маслихата Актюбинской области от 8 февраля 2021 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 11 февраля 2021 года № 8047. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 104 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Байганинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Байганинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 396 "Об утверждении бюджета Байганинского района на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7859, опубликованное 31 декабря 2020 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Байганинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих обьемах:
1) доходы - 5 846 587,0 тысяч тенге:
налоговые поступления - 4 331 246,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 14 783,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 6 837,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 1 493 721,0 тысяч тенге;
2) затраты - 6 046 987,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 53 802,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 87 510,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 33 708,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -254 202,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 254 202,0 тысяч тенге:
поступление займов - 87 510,0 тысяч тенге;
погашение займов - 33 708,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 200 400,0 тысяч тенге."
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Байганинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Байғанин аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Байғанин аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Тукенова
Байғанин аудандық
мәслихатының хатшысы
Е. Копжасаров
Байғанин аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 ақпандағы № 11 шешіміне қосымша
Байғанин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 396 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Байғанин аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Байганинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии
Байганинского районного маслихата
А. Тукенова
Секретарь Байганинского
районного маслихата
Е. Копжасаров
Приложение к решению Байганинского районного маслихата от 8 февраля 2021 года № 11
Приложение № 1 к решению Байганинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 396
Байганинский районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

2 802,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
14 700,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
607 260,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
142 400,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
142 400,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
142 400,0
2
Әлеуметтiк көмек
437 981,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
437 981,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
298 760,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
22 268,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
223,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
42 602,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
15 342,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
24 443,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
34 343,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
26 879,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
26 879,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 854,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2 025,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
113 667,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
47 131,4
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
47 131,4
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
10 100,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
28 681,4
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
8 350,0
2
Коммуналдық шаруашылық
60 194,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
60 194,5
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
4 698,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

2 802,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
14 700,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
607 260,0
1
Социальное обеспечение
142 400,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
142 400,0
005
Государственная адресная социальная помощь
142 400,0
2
Социальная помощь
437 981,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
437 981,0
002
Программа занятости
298 760,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
22 268,0
006
Оказание жилищной помощи
223,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
42 602,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15 342,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
24 443,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
34 343,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
26 879,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
26 879,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 854,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2 025,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
113 667,9
1
Жилищно-коммунальное хозяйство
47 131,4
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
47 131,4
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
10 100,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
28 681,4
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
8 350,0
2
Коммунальное хозяйство
60 194,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
60 194,5
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
4 698,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)