Карантинді алу және Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 11 наурыздағы № 42 "Карантин белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 9 сәуірдегі № 69 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 12 сәуірде № 8239 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Байғанин аудандық аумақтық инспекция басшысының 2021 жылғы 1 сәуірдегі № 02-09-04/50 ұсынысы негізінде, Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округінің Қарағандысай қыстағы аумағында мүйізді ірі қара малдары арасынан қарасан ауруының ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шаралары жүргізілуіне байланысты, белгіленген карантин алынсын.
2. Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 11 наурыздағы № 42 "Карантин белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8106 болып тіркелген, 2021 жылғы 17 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Қарауылкелді ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Байғанин аудандық әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарауылкелді ауылдық округінің әкімі Ж. Абитов

О снятии карантина и признании утратившим силу решения акима Карауылкелдинского сельского округа от 11 марта 2021 года № 42 "Об установлении карантина"
Решение акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 9 апреля 2021 года № 69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 апреля 2021 года № 8239
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Байганинской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстана от 1 апреля 2021 года № 02-09-04/50, аким Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района РЕШИЛ:
1. Снять карантин установленный на территории зимовки Карагандысай Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района, в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очагов болезни эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района от 11 марта 2021 года № 42 "Об установлении карантина" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8106, опубликованное 17 марта 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Карауылкелдинского сельского округа Байганинского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Байганинского района после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Карауылкелдинского
сельского округа
Ж. Абитов