Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 366 "2021-2023 жылдарға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 23 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 1 сәуірде № 8207 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 366 "2021-2023 жылдарға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7953 тіркелген, 2021 жылы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "60 342" сандары "77 973" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі "57 866" сандары "75 497" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "60 342" сандары "78 356,5" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "-0" саны "-383,5" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын профицитін қаржыландыру (профицитін пайдалану) "0" саны "383,5" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "383,5" сандарымен ауыстырылсын.
келесідей мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2021 жылға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджет арқылы республикалық және облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елдi мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға-17 631 мың теңге.
Аталған трансферттерінің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 5 января 2021 года № 366 "Об утверждении бюджета Аманкольского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 30 марта 2021 года № 23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 апреля 2021 года № 8207. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 5 января 2021 года № 366 "Об утверждении бюджета Аманкольского сельского округа на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7953, опубликованное 14 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "60 342" заменить цифрами "77 973";
в том числе:
поступления трансфертов цифры "57 866" заменить цифрами "75 497";
в подпункте 2):
затраты цифры "60 342" заменить цифрами "78 356,5";
в подпункте 5):
дефицит(профицит) бюджета цифру "-0" заменить цифрами "-383,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "0" заменить цифрами "383,5";
используемые остатки бюджетных средств цифру "0" заменить цифрами "383,5".
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1.Учесть в бюджете Аманкольского сельского округа на 2021 год поступление текущих целевых трансфертов из республиканского и областного бюджета через районный бюджет:
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" - 17 631 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін .
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихат сессиясының төрағасы
Қ. Берекеш
Ырғыз аудандық
мәслихатының хатшысы
Н. Қызбергенов

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Иргизского
районного маслихата
Қ. Берекеш
Секретарь Иргизского
районного маслихата
Н. Қызбергенов