Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 367 "2021-2023 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 24 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 1 сәуірде № 8208 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 367 "2021-2023 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7952 тіркелген, 2021 жылы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер "50 767" сандары "70 767" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімі "48 036" сандары "68 036" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар "50 767" сандары "70 870,5" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) "-0" саны "-103,5" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) "0" саны "103,5" сандарымен ауыстырылсын;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары "0" саны "103,5" сандарымен ауыстырылсын.
5 тармақ:
келесідей мазмұндағы төртінші абзацпен толықтырылсын:

О внесений изменений и дополнения в решение районного маслихата от 5 января 2021 года № 367 "Об утверждении бюджета Кызылжарского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 30 марта 2021 года № 24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 1 апреля 2021 года № 8208. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иргизский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 5 января 2021 года № 367 "Об утверждении бюджета Кызылжарского сельского округа на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7952, опубликованное 12 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры "50 767" заменить цифрами "70 767";
в том числе:
поступления трансфертов цифры "48 036" заменить цифрами "68 036";
в подпункте 2):
затраты цифры "50 767" заменить цифрами "70 870,5";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета цифру "-0" заменить цифрами "-103,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифру "0" заменить цифрами "103,5";
используемые остатки бюджетных средств цифру "0" заменить цифрами "103,5".
Пункт 5:
дополнить абзацем четвертым следующего содержания:

"Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елдi мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға-20 000 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ырғыз аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.

"на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі- 20 000 тысяч тенге".".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Иргизского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.