Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Құмтоғай ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 9 маусымдағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 10 маусымда № 22997 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Құмтоғай ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 26 қазандағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Құмтоғай ауылдық округі әкімінің 26.10.2021 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігінің Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Ырғыз аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 19 мамырдағы № 2-18/107 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Ырғыз ауданы Құмтоғай ауылдық округінің Қарасай ауылындағы Кетік қыстағында орналасқан "Олжас" шаруа қожалығы және Қыдыр қыстағында орналасқан "Төлебай" шаруа қожалығы аумағында мүйізді ірі қара малдарының арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Ақтөбе облысы Ырғыз ауданы Құмтоғай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Құмтоғай ауылдық округінің әкімі Ә. Әлібекұлы

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Кумтогайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 9 июня 2021 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 июня 2021 года № 22997. Утратило силу решением акима Кумтогайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 26 октября 2021 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Кумтогайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области от 26.10.2021 № 7 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарного-санитарного инспектора государственное учреждение "Иргизская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства Сельского хозяйства Республики Казахстан" от 19 мая 2021 года № 2-18/107 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Олжас" расположенного в зимовке Кетик и крестьянского хозяйства "Тулебай" расположенного в зимовке "Кыдыр" села Карасай Кумтогайского сельского округа Иргизского района, в связи с выявлением заболевания бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Кумтогайского сельского округа Иргизского района Актюбинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве Юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Кумтогайского сельского округа Ә. Әлібекұлы