Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 544 "2021-2023 жылдарға арналған Қарғалы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 наурыздағы № 28 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 2 сәуірде № 8223 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 қаңтардағы № 544 "2021-2023 жылдарға арналған Қарғалы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7987 тіркелген, 2021 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "123 382" сандары "125 670" сандарымен ауыстырылсын:
трансферттердің түсімдері – "114 693" сандары "116 981" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "123 382" сандары "129 267,5" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицитi) – "0" саны "-3 597,5" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – "0" саны "3 597,5" сандарымен ауыстырылсын:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – "0" саны "3 597,5" сандарымен ауыстырылсын;
2 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "94 603" сандары "85 003" сандарымен ауыстырылсын:
трансферттердің түсімдері – "89 036" сандары "79 436" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "94 603" сандары "87 808,2" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицитi) – "0" саны "-2 805,2" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – "0" саны "2 805,2" сандарымен ауыстырылсын:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – "0" саны "2 805,2" сандарымен ауыстырылсын;
3 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "25 615" сандары "26 915" сандарымен ауыстырылсын:
трансферттердің түсімдері – "24 274" сандары "25 574" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар – "25 615" сандары "27 525,4" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицитi) – "0" саны "-610,4" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – "0" саны "610,4" сандарымен ауыстырылсын:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – "0" саны "610,4" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
2) тармақшасында:

О внесении изменений и дополнений в решение Каргалинского районного маслихата от 6 января 2021 года № 544 "Об утверждении бюджетов сельских округов Каргалинского района на 2021-2023 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 29 марта 2021 года № 28. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 2 апреля 2021 года № 8223. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9-1, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата от 6 января 2021 года № 544 "Об утверждении бюджетов сельских округов Каргалинского района на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7987, опубликованное 15 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "123 382" заменить цифрами "125 670":
поступления трансфертов – цифры "114 693" заменить цифрами "116 981";
в подпункте 2):
затраты – цифры "123 382" заменить цифрами "129 267,5";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифру "0" заменить цифрами "-3 597,5";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифру "0" заменить цифрами "3 597,5":
используемые остатки бюджетных средств – цифру "0" заменить цифрами "3 597,5";
в пункте 2:
в подпункте 1):
доходы – цифры "94 603" заменить цифрами "85 003":
поступления трансфертов – цифры "89 036" заменить цифрами "79 436";
в подпункте 2):
затраты – цифры "94 603" заменить цифрами "87 808,2";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифру "0" заменить цифрами "-2 805,2";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифру "0" заменить цифрами "2 805,2":
используемые остатки бюджетных средств – цифру "0" заменить цифрами "2 805,2";
в пункте 3:
в подпункте 1):
доходы – цифры "25 615" заменить цифрами "26 915":
поступления трансфертов – цифры "24 274" заменить цифрами "25 574";
в подпункте 2):
затраты – цифры "25 615" заменить цифрами "27 525,4";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифру "0" заменить цифрами "-610,4";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифру "0" заменить цифрами "610,4":
используемые остатки бюджетных средств – цифру "0" заменить цифрами "610,4";
в пункте 4:
в подпункте 2):

"1 000" сандары "2 506" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
бірінші абзацта:
"77 028" сандары "67 728" сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацта:
"49 211" сандары "49 511" сандарымен ауыстырылсын;
үшінші абзацта:
"16 698" сандары "7 098" сандарымен ауыстырылсын;
және келесідей мазмұндағы 6), 7) тармақшалармен толықтырылсын:
"6) мемлекеттік органның күрделі шығыстары – 123 мың теңге, оның ішінде:
Бадамша ауылдық округіне – 123 мың теңге;
7) елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру – 3 900 мың теңге, оның ішінде:
Кемпірсай ауылдық округіне –1 300 мың теңге;
Ащылысай ауылдық округіне – 1 300 мың теңге;
Велихов ауылдық округіне – 1 300 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Қарғалы аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Қарғалы аудандық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Ш. Аманжол
Қарғалы аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Аманжолов

цифры "1 000" заменить цифрами "2 506";
в подпункте 3):
в абзаце первом:
цифры "77 028" заменить цифрами "67 728";
в абзаце втором:
цифры "49 211" заменить цифрами "49 511";
в абзаце третьем:
цифры "16 698" заменить цифрами "7 098";
и дополнить подпунктами 6), 7) следующего содержания:
"6) капитальные расходы государственного органа – 123 тысяч тенге, в том числе:
Бадамшинскому сельскому округу – 123 тысяч тенге;
7) организацию водоснабжения населенных пунктов – 3 900 тысяч тенге, в том числе:
Кемпирсайскому сельскому округу –1 300 тысяч тенге;
Ащылысайскому сельскому округу – 1 300 тысяч тенге;
Велиховскому сельскому округу – 1 300 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Каргалинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Каргалинского районного маслихата после его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Каргалинского
районного маслихата
Ш. Аманжол
Секретарь Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов