Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 529 "2021-2023 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 маусымдағы № 46 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 19 маусымда № 23127 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 529 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7901 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 723 193,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 752 433 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 42 4447 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 480 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 922 836,4 мың теңге;
2) шығындар – 4 903 921,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 37 506 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 78 759 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 41 253 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -218 233,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 218 233,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 78 759 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 41 253,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 180 728,3 мың теңге.";
8 тармақ:
келесідей мазмұндағы 9), 10) тармақшалармен толықтырылсын:
"9) мүгедектердің өмір сүру сапасын жақсарту;
10) газбен жабдықтау объектілеріне техникалық қызмет көрсетуге.";
9 тармақ:
келесідей мазмұндағы 7), 8) тармақшалармен толықтырылсын:
"7) аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету;
8) елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
Ш. Аманжол
Қарғалы аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Аманжолов

О внесении изменений и дополнений в решение Каргалинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 529 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2021-2023 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 8 июня 2021 года № 46. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 июня 2021 года № 23127
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 529 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7901) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Каргалинский районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 723 193,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 752 433 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 42 444 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 480 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 922 836,4 тысяч тенге;
2) затраты – 4 903 921,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 37 506 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 78 759 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 41 253 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -218 233,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 218 233,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 78 759 тысяч тенге;
погашение займов – 41 253,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 180 728,3 тысяч тенге.";
пункт 8:
дополнить подпунктами 9), 10) следующего содержания:
"9) улучшение качества жизни инвалидов;
10) техническое обслуживание объектов газоснабжения.";
пункт 9:
дополнить подпунктами 7), 8) следующего содержания:
"7) обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах;
8) освещение улиц в населенных пунктах.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Каргалинского
районного маслихата
Ш. Аманжол
Секретарь Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов

458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1450
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1450
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
601827
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
51286
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
51286
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
51286
2
Әлеуметтiк көмек
509797
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
509797
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
335621
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12106
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
6239
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
68993
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
57461
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
29377
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
40744
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
40744
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21997
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
318
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1080
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
11912
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
150
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
5287
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
626222,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
431291,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10006
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
10006
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1450
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1450
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
601827
1
Социальное обеспечение
51286
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
51286
005
Государственная адресная социальная помощь
51286
2
Социальная помощь
509797
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
509797
002
Программа занятости
335621
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12106
006
Оказание жилищной помощи
6239
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
68993
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
57461
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
29377
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
40744
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
40744
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21997
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
318
021
Капитальные расходы государственного органа
1080
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
11912
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
150
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
5287
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
626222,4
1
Жилищное хозяйство
431291,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10006
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
10006
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)