Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 529 "2021-2023 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 қарашадағы № 72 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 26 қарашада № 25417 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 529 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7901 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 642 834,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 761 433 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 33 450 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 480 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 842 471,4 мың теңге;
2) шығындар – 5 823 562,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35 631 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 76 884 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 41 253 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -216 358,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 216 358,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 76 884 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 41 253,6 мың теңге;

О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 529 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2021-2023 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 19 ноября 2021 года № 72. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 ноября 2021 года № 25417. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 529 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7901) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Каргалинский районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 642 834,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 761 433 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 33 450 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 480 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 842 471,4 тысяч тенге;
2) затраты – 5 823 562,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35 631 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 76 884 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 41 253 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -216 358,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 216 358,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 76 884 тысяч тенге;
погашение займов – 41 253,6 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 180 728,3 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 қарашадағы № 72 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 529 шешіміне 1 қосымша
2021 жылға арналған Қарғалы аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

используемые остатки бюджетных средств – 180 728,3 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 19 ноября 2021 года № 72
Приложение 1 к решениию Каргалинского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 529
Бюджет Каргалинского района на 2021 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
2529
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
544950
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
25639
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25639
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
25639
2
Әлеуметтiк көмек
459769
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
459769
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
306244
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
12412
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
83
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
54598
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
50031
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
36401
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
59542
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
59542
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28179
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
278
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1166
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
11911
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
186
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
17822
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
871509,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
699707,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11527
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
11527
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
688180,7
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
473494
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
2529
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
544950
1
Социальное обеспечение
25639
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25639
005
Государственная адресная социальная помощь
25639
2
Социальная помощь
459769
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
459769
002
Программа занятости
306244
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
12412
006
Оказание жилищной помощи
83
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
54598
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
50031
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
36401
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
59542
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
59542
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
28179
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
278
021
Капитальные расходы государственного органа
1166
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
11911
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
186
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
17822
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
871509,4
1
Жилищное хозяйство
699707,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11527
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
11527
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
688180,7
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
473494
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры