Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 422 "2021-2023 жылдарға арналған Өтек ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 сәуірдегі № 34 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 22 сәуірде № 8273 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104, 106 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Қобда аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 қаңтардағы № 422 "2021-2023 жылдарға арналған Өтек ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7992 тіркелген, 2021 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
2) тармақшасында:

О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 5 января 2021 года № 422 "Об утверждении бюджета Отекского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 12 апреля 2021 года № 34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 апреля 2021 года № 8273. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кобдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата от 5 января 2021 года № 422 "Об утверждении бюджета Отекского сельского округа на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7992, опубликованное 18 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 2):

шығындар - "23 125,0" сандары "23 456,3" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – "0,0" сандары "331,3" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. "Қобда аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.

затраты – цифры "23 125,0" заменить цифрами "23 456,3";
в подпункте 6):
используемые остатки бюджетных средств – цифры "0,0" заменить цифрами "331,3".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Кобдинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.