Мәртөк ауданы Тәңірберген ауылдық округінің Саржансай және Кеңсахара ауылдарының атаусыз көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Тәңірберген ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 26 сәуірдегі № 4 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 28 сәуірде № 8281 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Ақтөбе облыстық ономастикалық комиссиясының 2020 жылғы 22 қазандағы № 2 қорытындысы негізінде және халықтың пiкiрiн ескере отырып, Тәңірберген ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тәңірберген ауылдық округінің Саржансай ауылының атаусыз көшелеріне келесідей атаулар берілсін:
1 схемалық картаға сәйкес "Ілияс Жансүгіров";
2 схемалық картаға сәйкес "Сарайшық";
3 схемалық картаға сәйкес "Мәншүк Мәметова";
4 схемалық картаға сәйкес "Міржақып Дулатұлы";
5 схемалық картаға сәйкес "Шоқан Уәлиханов";
6 схемалық картаға сәйкес "Ыбырай Алтынсарин";
7 схемалық картаға сәйкес "Жамбыл";
8 схемалық картаға сәйкес "Исатай батыр";
9 схемалық картаға сәйкес "Махамбет Өтемісұлы";
10 схемалық картаға сәйкес "Ағайынды Жұбановтар";
11 схемалық картаға сәйкес "Талғат Бигелдинов";
12 схемалық картаға сәйкес "Жеңіс";
13 схемалық картаға сәйкес "Ардагерлер";
14 схемалық картаға сәйкес "Наурызым";
15 схемалық картаға сәйкес "Қобыланды батыр";
16 схемалық картаға сәйкес "Бейімбет Майлин";
17 схемалық картаға сәйкес "Шәмші Қалдаяқов".
2. Тәңірберген ауылдық округінің Кеңсахара ауылының атаусыз көшелеріне келесідей атаулар берілсін:
18 схемалық картаға сәйкес "Шәкен Айманов";
19 схемалық картаға сәйкес "Ахмет Байтұрсынұлы";
20 схемалық картаға сәйкес "Жастар";
21 схемалық картаға сәйкес "Қазыбек би";
22 схемалық картаға сәйкес "Рақымжан Қошқарбаев";
23 схемалық картаға сәйкес "Кенесары хан".
3. "Мәртөк ауданының Тәңірберген ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Мәртөк ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тәңірберген ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы
А. Нурушева

О присвоении наименований безымянным улицам сел Саржансай и Кенсахара сельского округа Танирберген Мартукского района
Решение акима сельского округа Танирберген Мартукского района Актюбинской области от 26 апреля 2021 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 апреля 2021 года № 8281
В соответствии со статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Актюбинской областной ономастической комиссии от 22 октября 2020 года № 2 и с учетом мнения населения, исполняющий обязанности акима сельского округа Танирберген РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам села Саржансай сельского округа Танирберген:
"Ілияс Жансүгіров" согласно схематической карте 1;
"Сарайшық" согласно схематической карте 2;
"Мәншүк Мәметова" согласно схематической карте 3;
"Міржақып Дулатұлы" согласно схематической карте 4;
"Шоқан Уәлиханов" согласно схематической карте 5;
"Ыбырай Алтынсарин" согласно схематической карте 6;
"Жамбыл" согласно схематической карте 7;
"Исатай батыр" согласно схематической карте 8;
"Махамбет Өтемісұлы" согласно схематической карте 9;
"Ағайынды Жұбановтар" согласно схематической карте 10;
"Талғат Бигелдинов" согласно схематической карте 11;
"Жеңіс" согласно схематической карте 12;
"Ардагерлер" согласно схематической карте 13;
"Наурызым" согласно схематической карте 14;
"Қобыланды батыр" согласно схематической карте 15;
"Бейімбет Майлин" согласно схематической карте 16;
"Шәмші Қалдаяқов" согласно схематической карте 17.
2. Присвоить следующие наименования безымянным улицам села Кенсахара сельского округа Танирберген:
"Шәкен Айманов" согласно схематической карте 18;
"Ахмет Байтұрсынұлы" согласно схематической карте 19;
"Жастар" согласно схематической карте 20;
"Қазыбек би" согласно схематической карте 21;
"Рақымжан Қошқарбаев" согласно схематической карте 22;
"Кенесары хан" согласно схематической карте 23.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Танирберген Мартукского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Мартукского районапосле его официального опубликования.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Танирбергенского сельского округа
А. Нурушева

Тәңірберген ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы 2021 жылғы 26 сәуірдегі № 4 шешіміне қосымша
Тәңірберген ауылдық округінің, Саржансай ауылының атаусыз көшесіне "Ілияс Жансүгіров" атауын беру туралы № 1 схемалық карта
Тәңірберген ауылдық округінің, Саржансай ауылының атаусыз көшесіне "Сарайшық" атауын беру туралы № 2 схемалық карта
Тәңірберген ауылдық округінің, Саржансай ауылының атаусыз көшесіне "Мәншүк Мәметова" атауын беру туралы № 3 схемалық карта
Тәңірберген ауылдық округінің, Саржансай ауылының атаусыз көшесіне "Міржақып Дулатұлы" атауын беру туралы № 4 схемалық карта
Тәңірберген ауылдық округінің, Саржансай ауылының атаусыз көшесіне "Шоқан Уәлиханов" атауын беру туралы № 5 схемалық карта
Тәңірберген ауылдық округінің, Саржансай ауылының атаусыз көшесіне "Ыбырай Алтынсарин" атауын беру туралы № 6 схемалық карта
Тәңірберген ауылдық округінің, Саржансай ауылының атаусыз көшесіне "Жамбыл" атауын беру туралы № 7 схемалық карта
Тәңірберген ауылдық округінің, Саржансай ауылының атаусыз көшесіне "Исатай батыр" атауын беру туралы № 8 схемалық карта
Тәңірберген ауылдық округінің, Саржансай ауылының атаусыз көшесіне "Махамбет Өтемісұлы" атауын беру туралы № 9 схемалық карта
Тәңірберген ауылдық округінің, Саржансай ауылының атаусыз көшесіне "Ағайынды Жұбановтар" атауын беру туралы № 10 схемалық карта
Тәңірберген ауылдық округінің, Саржансай ауылының атаусыз көшесіне "Талғат Бигелдинов" атауын беру туралы № 11 схемалық карта
Тәңірберген ауылдық округінің, Саржансай ауылының атаусыз көшесіне "Жеңіс" атауын беру туралы № 12 схемалық карта
Тәңірберген ауылдық округінің, Саржансай ауылының атаусыз көшесіне "Ардагерлер" атауын беру туралы № 13 схемалық карта
Тәңірберген ауылдық округінің, Саржансай ауылының атаусыз көшесіне "Наурызым" атауын беру туралы № 14 схемалық карта
Тәңірберген ауылдық округінің, Саржансай ауылының атаусыз көшесіне "Қобыланды батыр" атауын беру туралы № 15 схемалық карта
Тәңірберген ауылдық округінің, Саржансай ауылының атаусыз көшесіне "Бейімбет Майлин" атауын беру туралы № 16 схемалық карта
Тәңірберген ауылдық округінің, Саржансай ауылының атаусыз көшесіне "Шәмші Қалдаяқов" атауын беру туралы № 17 схемалық карта
Тәңірберген ауылдық округінің, Кеңсахара ауылының атаусыз көшесіне "Шәкен Айманов" атауын беру туралы № 18 схемалық карта
Тәңірберген ауылдық округінің, Кеңсахара ауылының атаусыз көшесіне "Ахмет Байтұрсынұлы" атауын беру туралы № 19 схемалық карта
Тәңірберген ауылдық округінің, Кеңсахара ауылының атаусыз көшесіне "Жастар" атауын беру туралы № 20 схемалық карта
Тәңірберген ауылдық округінің, Кеңсахара ауылының атаусыз көшесіне "Қазыбек би" атауын беру туралы № 21 схемалық карта
Тәңірберген ауылдық округінің, Кеңсахара ауылының атаусыз көшесіне "Рақымжан Қошқарбаев" атауын беру туралы № 22 схемалық карта
Тәңірберген ауылдық округінің, Кеңсахара ауылының атаусыз көшесіне "Кенесары хан" атауын беру туралы № 23 схемалық карта

Приложение к решению Исполняющий обязанности акима Танирбергенского сельского округа от 26 апреля 2021 года № 4
Схематическая карта № 1 о присвоении наименования "Ілияс Жансүгіров" безымянной улице села Саржансай, сельского округа Танирберген
Схематическая карта № 2 о присвоении наименования "Сарайшык" безымянной улице села Саржансай, сельского округа Танирберген
Схематическая карта № 3 о присвоении наименования "Мәншүк Мәметова" безымянной улице села Саржансай, сельского округа Танирберген
Схематическая карта № 4 о присвоении наименования "Міржақып Дулатұлы" безымянной улице села Саржансай, сельского округа Танирберген
Схематическая карта № 5 о присвоении наименования "Шоқан Уәлиханов" безымянной улице села Саржансай, сельского округа Танирберген
Схематическая карта № 6 о присвоении наименования "Ыбырай Алтынсарин" безымянной улице села Саржансай, сельского округа Танирберген
Схематическая карта № 7 о присвоении наименования "Жамбыл" безымянной улице села Саржансай, сельского округа Танирберген
Схематическая карта № 8 о присвоении наименования "Исатай батыр" безымянной улице села Саржансай, сельского округа Танирберген
Схематическая карта № 9 о присвоении наименования "Махамбет Өтемісұлы" безымянной улице села Саржансай, сельского округа Танирберген
Схематическая карта № 10 о присвоении наименования "Ағайынды Жұбановтар" безымянной улице села Саржансай, сельского округа Танирберген
Схематическая карта № 11 о присвоении наименования "Талғат Бигелдинов" безымянной улице села Саржансай, сельского округа Танирберген
Схематическая карта № 12 о присвоении наименования "Жеңіс" безымянной улице села Саржансай, сельского округа Танирберген
Схематическая карта № 13 о присвоении наименования "Ардагерлер" безымянной улице села Саржансай, сельского округа Танирберген
Схематическая карта № 14 о присвоении наименования "Наурызым" безымянной улице села Саржансай, сельского округа Танирберген
Схематическая карта № 15 о присвоении наименования "Қобыланды батыр" безымянной улице села Саржансай, сельского округа Танирберген
Схематическая карта № 16 о присвоении наименования "Бейімбет Майлин" безымянной улице села Саржансай, сельского округа Танирберген
Схематическая карта № 17 о присвоении наименования "Шәмші Қалдаяқов" безымянной улице села Саржансай, сельского округа Танирберген
Схематическая карта № 18 о присвоении наименования "Шәкен Айманов" безымянной улице села Кенсахара, сельского округа Танирберген
Схематическая карта № 19 о присвоении наименования "Ахмет Байтұрсынұлы" безымянной улице села Кенсахара, сельского округа Танирберген
Схематическая карта № 20 о присвоении наименования "Жастар" безымянной улице села Кенсахара, сельского округа Танирберген
Схематическая карта № 21 о присвоении наименования "Қазыбек би" безымянной улице села Кенсахара, сельского округа Танирберген
Схематическая карта № 22 о присвоении наименования "Рақымжан Қошкарбаев" безымянной улице села Кенсахара, сельского округа Танирберген
Схематическая карта № 23 о присвоении наименования "Кенесары хан" безымянной улице села Кенсахара, сельского округа Танирберген