Мәртөк ауданының Мәртөк ауылдық округінің Мәртөк ауылының атаусыз көшелеріне және тұйық көшелеріне атау беру туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданы Мәртөк ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 5 ақпандағы № 2 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 ақпанда № 8053 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және Ақтөбе облыстық ономастикалық комиссиясының 2020 жылғы 22 қазандағы № 2 қорытындысы негізінде аумақ халқының пікірін ескере отырып, Мәртөк ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәртөк ауданының Мәртөк ауылдық округінің Мәртөк ауылының атаусыз көшелеріне және тұйық көшелеріне келесідей атаулар берілсін:
1 схемалық картаға сәйкес, Тәңірберген Молдабай;
2 схемалық картаға сәйкес, Ұлы дала;
3 схемалық картаға сәйкес, Медеу;
4 схемалық картаға сәйкес, Тағзым;
5 схемалық картаға сәйкес, Сарыарқа;
6 схемалық картаға сәйкес, Тұран;
7 схемалық картаға сәйкес, Темір жол;
8 схемалық картаға сәйкес, Өрлеу;
9 схемалық картаға сәйкес, Сауран;
10 схемалық картаға сәйкес, Ұлытау;
11 схемалық картаға сәйкес, Ақжар;
12 схемалық картаға сәйкес, Сырдария;
13 схемалық картаға сәйкес, Болашақ;
14 схемалық картаға сәйкес, Алғыс;
15 схемалық картаға сәйкес, Жастық.
2. "Мәртөк ауданының Мәртөк ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді оны ресми жариялағаннан кейін Мәртөк ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәртөк ауылдық округінің әкімі А. Айтмагамбетов
Мәртөк ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 5 ақпандағы № 2 шешіміне қосымша
Мәртөк ауылдық округінің, Мәртөк ауылының атаусыз көшесіне "Тәңірберген Молдабай" атауын беру туралы № 1 схемалық карта
Мәртөк ауылдық округінің, Мәртөк ауылының атаусыз көшесіне "Ұлы дала" атауын беру туралы № 2 схемалық карта
Мәртөк ауылдық округінің, Мәртөк ауылының атаусыз көшесіне "Медеу" атауын беру туралы № 3 схемалық карта
Мәртөк ауылдық округінің, Мәртөк ауылының атаусыз тұйық көшесіне "Тағзым" атауын беру туралы № 4 схемалық карта
Мәртөк ауылдық округінің, Мәртөк ауылының атаусыз тұйық көшесіне "Сарыарқа" атауын беру туралы № 5 схемалық карта
Мәртөк ауылдық округінің, Мәртөк ауылының атаусыз тұйық көшесіне "Тұран" атауын беру туралы № 6 схемалық карта
Мәртөк ауылдық округінің, Мәртөк ауылының атаусыз тұйық көшесіне "Темір жол" атауын беру туралы № 7 схемалық карта
Мәртөк ауылдық округінің, Мәртөк ауылының атаусыз тұйық көшесіне "Өрлеу" атауын беру туралы № 8 схемалық карта
Мәртөк ауылдық округінің, Мәртөк ауылының атаусыз тұйық көшесіне "Сауран" атауын беру туралы № 9 схемалық карта
Мәртөк ауылдық округінің, Мәртөк ауылының атаусыз тұйық көшесіне "Ұлытау" атауын беру туралы № 10 схемалық карта
Мәртөк ауылдық округінің, Мәртөк ауылының атаусыз тұйық көшесіне "Ақжар" атауын беру туралы № 11 схемалық карта
Мәртөк ауылдық округінің, Мәртөк ауылының атаусыз тұйық көшесіне "Сырдария" атауын беру туралы № 12 схемалық карта
Мәртөк ауылдық округінің, Мәртөк ауылының атаусыз тұйық көшесіне "Болашақ" атауын беру туралы № 13 схемалық карта
Мәртөк ауылдық округінің, Мәртөк ауылының атаусыз тұйық көшесіне "Алғыс" атауын беру туралы № 14 схемалық карта
Мәртөк ауылдық округінің, Мәртөк ауылының атаусыз тұйық көшесіне "Жастық" атауын беру туралы № 15 схемалық карта

О присвоении наименований безымянным улицам и переулкам села Мартук Мартукского сельского округа Мартукского района
Решение акима Мартукского сельского округа Мартукского района Актюбинской области от 5 февраля 2021 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 февраля 2021 года № 8053
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и на основании заключения Актюбинской областной ономастической комиссии от 22 октября 2020 года № 2 с учетом мнения населения, аким Мартукского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам и переулкам села Мартук Мартукского сельского округа Мартукского района:
Тәңірберген Молдабай согласно схематической карте 1;
Ұлы дала согласно схематической карте 2;
Медеу согласно схематической карте 3;
Тағзым согласно схематической карте 4;
Сарыарқа согласно схематической карте 5;
Тұран согласно схематической карте 6;
Темір жол согласно схематической карте 7;
Өрлеу согласно схематической карте 8;
Сауран согласно схематической карте 9;
Ұлытау согласно схематической карте 10;
Ақжар согласно схематической карте 11;
Сырдария согласно схематической карте 12;
Болашақ согласно схематической карте 13;
Алғыс согласно схематической карте 14;
Жастық согласно схематической карте 15.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Мартукского сельского округа Мартукского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе акимата Мартукского района после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Мартукского сельского округа А. Айтмагамбетов
Приложение к решению акима Мартукского сельского округа от 5 февраля 2021 года № 2
Схематическая карта № 1 о присвоении наименования "Тәңірберген Молдабай" безымянной улице села Мартук, Мартукского сельского округа
Схематическая карта № 2 о присвоении наименования "Ұлы дала" безымянной улице села Мартук, Мартукского сельского округа
Схематическая карта № 3 о присвоении наименования "Медеу" безымянной улице села Мартук, Мартукского сельского округа
Схематическая карта № 4 о присвоении наименования "Тағзым" безымянному переулку села Мартук, Мартукского сельского округа
Схематическая карта № 5 о присвоении наименования "Сарыарқа" безымянному переулку села Мартук, Мартукского сельского округа
Схематическая карта № 6 о присвоении наименования "Тұран" безымянному переулку села Мартук, Мартукского сельского округа
Схематическая карта № 7 о присвоении наименования "Темір жол" безымянному переулку села Мартук, Мартукского сельского округа
Схематическая карта № 8 о присвоении наименования "Өрлеу" безымянному переулку села Мартук, Мартукского сельского округа
Схематическая карта № 9 о присвоении наименования "Сауран" безымянному переулку села Мартук, Мартукского сельского округа
Схематическая карта № 10 о присвоении наименования "Ұлытау" безымянному переулку села Мартук, Мартукского сельского округа
Схематическая карта № 11 о присвоении наименования "Ақжар" безымянному переулку села Мартук, Мартукского сельского округа
Схематическая карта № 12 о присвоении наименования "Сырдария" безымянному переулку села Мартук, Мартукского сельского округа
Схематическая карта № 13 о присвоении наименования "Болашақ" безымянному переулку села Мартук, Мартукского сельского округа
Схематическая карта № 14 о присвоении наименования "Алғыс" безымянному переулку села Мартук, Мартукского сельского округа
Схематическая карта № 15 о присвоении наименования "Жастық" безымянному переулку села Мартук, Мартукского сельского округа