Мұғалжар ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарының атаулары мен индекстерін бекiту туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық әкімдігінің 2021 жылғы 22 қарашадағы № 364 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 23 қарашада № 25341 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 – тармағына, Қазақстан Республикасының "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 6 - бабының 2 - тармағына сәйкес, Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения по Мугалжарскому району
Постановление акимата Мугалжарского района Актюбинской области от 22 ноября 2021 года № 364. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 ноября 2021 года № 25341
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах" акимат Мугалжарского района Актюбинской области ПОСТAНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Мұғалжар ауданы бойынша аудандық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының атаулары мен индекстері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар ауданының әкімі А. Шериязданов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтөбе облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы" мемлекеттік мекемесі

1. Утвердить наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Мугалжарского района, согласно приложения к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Мугалжарского района Актюбинской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мугалжарского района А. Шериязданов
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждения
"Управление пассажирского
транспорта и автомобильных
дорог Актюбинской области"