Мұғалжар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 533 "2021-2023 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 қарашадағы № 97 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 желтоқсанда № 25509 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 533 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7872 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Мұғалжар аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 195 211 мың теңге:
салықтық түсімдер – 10 978 906,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 56 607,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 85 147,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6 074 549 мың теңге;
2) шығындар – 17 214 758,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9 974 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 26 502 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 16 528 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 29 521,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29 521,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 26 502 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 528,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19 548,3 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түскені ескерілсін:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 69 650 мың теңге;
2) балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакет – 21 630 мың теңге;
3) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсетуге – 3 476 мың теңге;
4) мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 37 135 мың теңге;
5) мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға – 346 мың теңге;
6) еңбекақыны ішінара субсидиялауға, жастар тәжірибесіне және әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге – 29 400 мың теңге;
7) жаңа бизнес идеяларды жүзеге асыру үшін, соның ішінде NEET санатындағы жастарын, аз қамтылған көп балалы отбасылардың мүшелерін, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектерді мемлекеттік гранттармен қамтамасыз етуге – 58 340 мың теңге;

О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 533 "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2021-2023 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 24 ноября 2021 года № 97. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 декабря 2021 года № 25509. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении Мугалжарского районного бюджета на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 533 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7872) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Мугалжарский районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 195 211 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 978 906,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 56 607,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 85 147,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 074 549 тысяч тенге;
2) затраты – 17 214 758,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 974 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 26 502 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 528 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 29 521,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 29 521,4 тысяч тенге:
поступление займов – 26 502 тысяч тенге;
погашение займов – 16 528,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19 548,3 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть в районном бюджете на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета:
1) на выплату государственной адресной социальной помощи – 69 650 тысяч тенге;
2) на гарантированный социальный пакет детям – 21 630 тысяч тенге;
3) на оказание специальных социальных услуг престарелым и инвалидам – 3 476 тысяч тенге;
4) на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов – 37 135 тысяч тенге;
5) на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов – 346 тысяч тенге;
6) на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику, на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов - 29 400 тысяч тенге;
7) на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, членов малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченных трудоспособных инвалидов – 58 340 тысяч тенге;

8) мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін қызметкерлердің еңбекақысына қосымша ақы белгілеуге – 40 763 мың теңге;
9) мемлекеттік мәдени ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына, мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақыға қосымша ақылар белгілеуге – 31 047 мың теңге;
10) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымын жақсарту бойынша іс-шараларды іске асыруға – 20 056 мың теңге;
11) қоғамдық жұмыстарға – 151 201 мың теңге;
12) жастар практикасына – 33 878 мың теңге;
13) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік несиелер – 26 502 мың теңге;
14) мемлекеттік ұйымдар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық- әлеуметтік мекемелер, халықты жұмыспен қамту орталықтары- 37 913 мың теңге.
Аталған соманы бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.";
8 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2021 жылға арналған аудандық бюджетіне Ұлттық қордан дамуға нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) Ембі қаласындағы биотазарту ғимараттарын жаңғыртуға – 344 794 мың теңге;
2) Қандыағаш қаласының Самал шағын ауданының 10-кварталындағы жеке тұрғын үйлерді салу кезінде сумен жабдықтау жаңа желісінің құрылысына – 71 355 мың теңге;
3) Қандыағаш қаласының Самал шағын ауданының 10-кварталындағы жеке тұрғын үйлерді салу кезінде жаңа электрмен жабдықтау желісінің құрылысына – 300 594 мың теңге;
4) Қандыағаш қаласының Нұрлы- Көш шағын ауданындағы жеке тұрғын үйлерді салу кезінде жаңа электрмен жабдықтау желісінің құрылысына (2 кезең) – 358 132 мың теңге;
5) Қандыағаш қаласының Нұрлы- Көш шағын ауданындағы жеке тұрғын үйлерді салу кезінде жаңа сумен жабдықтау желісінің құрылысына (2 кезек) – 161 559 мың теңге;
6) Ембі қаласының Ж.Тлепбергенов көшесінің автомобиль жолының құрылысына – 207 347 мың теңге;
7) Қандыағаш қаласының Самал шағын ауданындағы автомобиль жолының құрылысына – 266 711 мың теңге;
8) Құмсай ауылындағы су жүйелері мен ғимараттарының құрылысын салуға - 328 217 мың теңге;
9) Жарық ауылындағы су жүйелері мен ғимараттарының құрылысын салуға - 358 135 мың теңге;
10) Талдысай ауылындағы су жүйелері мен ғимараттарының құрылысын салуға - 226 669 мың теңге;
11) Басшилі ауылындағы су жүйелері мен ғимараттарының құрылысын салуға - 342 256 мың теңге;

8) на установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения – 40 763 тысяч тенге;
9) на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях, управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений – 31 047 тысяч тенге;
10) на реализацию мероприятий по улучшению социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі" - 20 056 тысяч тенге;
11) на общественные работы - 151 201 тысяч тенге;
12) на молодежную практику - 33 878 тысяч тенге;
13) бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов – 26 502 тысяч тенге;
14) на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, центров занятости населения - 37 913 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм определяется на основании постановления акимата района.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в районном бюджете на 2021 год поступление целевых трансфертов на развитие из Национального фонда:
1) на реконструкцию биоочистных сооружений в городе Эмба – 344 794 тысяч тенге;
2) на строительство новой сети водоснабжения индивидуальных жилых домов в 10 квартале микрорайона Самал города Кандыагаш – 71 355 тысяч тенге;
3) на строительство новой сети электроснабжения при строительстве индивидуальных жилых домов в 10 квартале микрорайона Самал города Кандыагаш - 300 594 тысяч тенге;
4) на строительство новой сети электроснабжения (2 этап), при строительстве индивидуальных жилых домов в микрорайоне Нұрлы-Көш города Кандыагаш - 358 132 тысяч тенге;
5) на строительство новой сети водоснабжения (2 очередь), при строительстве индивидуальных жилых домов в микрорайоне Нұрлы-Көш города Кандыагаш - 161 559 тысяч тенге;
6) на строительство автомобильной дороги улицы Ж.Тлепбергенова города Эмба - 207 347 тысяч тенге;
7) на строительство автомобильной дороги в микрорайоне Самал города Кандыагаш - 266 711 тысяч тенге;
8) на строительство водопроводных сетей и сооружений в селе Кумсай - 328 217 тысяч тенге;
9) на строительство водопроводных сетей и сооружений в селе Жарык - 358 135 тысяч тенге;
10) на строительство водопроводных сетей и сооружений в селе Талдысай - 226 669 тысяч тенге;
11) на строительство водопроводных сетей и сооружений в селе Басшили - 342 256 тысяч тенге;

12) Ұлттық қордан халықтың әлеуметтік осал топтары және (немесе) аз қамтылған көп балалы отбасылар үшін коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға - 33 400 мың теңге.
Аталған соманы бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.";
9 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2021 жылға арналған аудандық бюджетіне республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түскені ескерілсін:
Қандыағаш қаласының Самал шағын ауданының 9-10 кварталдарындағы жеке тұрғын үйлерді газбен жабдықтау жаңа желісінің құрылысына – 320 503 мың теңге.";
10 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2021 жылға арналған аудандық бюджетіне облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түскені ескерілсін:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 25 350 мың теңге;
2) балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакет – 2 071 мың теңге;
3) халықты жұмыспен қамтуға жәрдемдесуге – 13 038 мың теңге;
4) нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға, жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға - 27 413 мың теңге;
5) көп қабатты тұрғын үйлерді күрделі жөндеуге – 413 819 мың теңге;
6) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымын жақсарту бойынша іс-шараларды іске асыруға – 210 867 мың теңге;
7) мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 23 062 мың теңге;
8) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеуге - 42 315 мың теңге.
Аталған соманы бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.";
11 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2021 жылға арналған аудандық бюджетіне облыстық бюджеттен дамуға нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
1) Құмсай ауылындағы су жүйелері мен ғимараттарының құрылысын салуға - 27 351 мың теңге;
2) Жарық ауылындағы су жүйелері мен ғимараттарының құрылысын салуға - 80 288 мың теңге;
3) Талдысай ауылындағы су жүйелері мен ғимараттарының құрылысын салуға - 50 979 мың теңге;
4) Басшилі ауылындағы су жүйелері мен ғимараттарының құрылысын салуға – 76 725 мың теңге;
5) Ембі қаласының Ж.Тлепбергенов көшесінің автомобиль жолының құрылысына – 22 221 мың теңге;
6) Қандыағаш қаласының Самал шағын ауданындағы автомобиль жолының құрылысына – 26 624 мың теңге;
7) Қандыағаш қаласының Нұрлы- Көш шағын ауданындағы жеке тұрғын үйлерді салу кезінде жаңа сумен жабдықтау желісінің құрылысына (2 кезек) – 16 147,7 мың теңге;
8) Қандыағаш қаласының Самал шағын ауданының 10-кварталындағы жеке тұрғын үйлерді салу кезінде сумен жабдықтау жаңа желісінің құрылысына – 30 044,1 мың теңге;

12) на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения и (или) малообеспеченных многодетных семей из Национального фонда – 33 400 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм определяется на основании постановления акимата района.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Учесть в районном бюджете на 2021 поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета:
на строительство новой сети газоснабжения к индивидуальным жилым домам в 9-10 кварталах микрорайона Самал города Кандыагаш - 320 503 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Учесть в районном бюджете на 2021 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
1) на выплату государственной адресной социальной помощи – 25 350 тысяч тенге;
2) на гарантированный социальный пакет детям – 2 071 тысяч тенге;
3) на содействие занятости населения - 13 038 тысяч тенге;
4) на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства, на краткосрочное профессиональное обучение рабочим кадрам – 27 413 тысяч тенге;
5) на капитальный ремонт многоэтажных жилых домов – 413 819 тысяч тенге;
6) на реализацию мероприятий по улучшению социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі" - 210 867 тысяч тенге;
7) на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов - 23 062 тысяч тенге;
8) на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов - 42 315 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм определяется на основании постановления акимата района.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Учесть в районном бюджете на 2021 поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета:
1) на строительство водопроводных сетей и сооружений в селе Кумсай- 27 351 тысяч тенге;
2) на строительство водопроводных сетей и сооружений в селе Жарык – 80 288 тысяч тенге;
3) на строительство водопроводных сетей и сооружений в селе Талдысай - 50 979 тысяч тенге;
4) на строительство водопроводных сетей и сооружений в селе Басшили – 76 725 тысяч тенге;
5) на строительство автомобильной дороги улицы Ж.Тлепбергенова города Эмба – 22 221 тысяч тенге;
6) на строительство автомобильной дороги в микрорайоне Самал города Кандыагаш – 26 624 тысяч тенге;
7) на строительство новой сети водоснабжения (2 очередь) при строительстве индивидуальных жилых домов в микрорайоне Нұрлы-Көш города Кандыагаш – 16 147,7 тысяч тенге;
8) на строительство новой сети водоснабжения индивидуальных жилых домов в 10 квартале микрорайона Самал города Кандыагаш – 30 044,1 тысяч тенге;

9) Қандыағаш қаласының Нұрлы - Көш шағын ауданындағы жеке тұрғын үйлерді салу кезінде жаңа электрмен жабдықтау желісінің құрылысына (2 кезең) – 35 794,2 мың теңге;
10) Қандыағаш қаласының Самал шағын ауданының 9-10 кварталдарындағы жаңа жеке тұрғын үйлерді жаңа газбен жабдықтау желісінің құрылысына – 22 212 мың теңге;
11) Ембі қаласындағы биотазарту ғимараттарын жаңғыртуға – 99 564 мың теңге;
12) Еңбек ауылдық округі Басшили ауылындағы Ынтымақ көшесіндегі (№ 315 разъезд) жеткізілім және елді мекенішілік газ құбырының құрылысына - 25 686 мың теңге.
Аталған соманы бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.";
13 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

9) на строительство новой сети электроснабжения (2 этап) при строительстве индивидуальных жилых домов в микрорайоне Нұрлы-Көш города Кандыагаш – 35 794,2 тысяч тенге;
10) на строительство новой сети газоснабжения к новым индивидуальным жилым домам в 9-10 кварталах микрорайона Самал города Кандыагаш – 22 212 тысяч тенге;
11) на реконструкцию биоочистных сооружений в городе Эмба – 99 564 тысяч тенге;
12) на строительство подводящего и внутрипоселкового газопровода по улице Ынтымак (разъезд № 315) в селе Басшили Енбекского сельского округа - 25 686 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм определяется на основании постановления акимата района.";
пункт 13 изложить в новой редакции:

"13. 2021 жылға ауданның жергілікті атқарушы органының резерві - 2 304 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының хатшысы
Р. Мусенова
Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 қарашадағы № 97 шешіміне 1 қосымша

"13. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2021 год в сумме – 2 304 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Cекретарь Мугалжарского
районного маслихата
Р. Мусенова
Приложение 1 к решению Мугалжарского районного маслихата от 24 ноября 2021 года № 97

46 038
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
46 038
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
10 365
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
35 673
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 262 205
1
Әлеуметтік қамсыздандыру
130 324
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
130 324
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
130 324
2
Әлеуметтiк көмек
1 067 595
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 067 595
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
608 543
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
16 380
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 903
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
141 246
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
94 069
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
145 037
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
60 417
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
64 286
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
64 286
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54 209
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 292
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
5 309
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3 476
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 581 722,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 453 814,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

46 038
122
Аппарат акима района (города областного значения)
46 038
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
10 365
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
35 673
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 262 205
1
Социальное обеспечение
130 324
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
130 324
005
Государственная адресная социальнаяпомощь
130 324
2
Социальная помощь
1 067 595
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1 067 595
002
Программа занятости
608 543
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
16 380
006
Оказание жилищной помощи
1 903
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
141 246
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
94 069
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
145 037
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
60 417
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
64 286
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
64 286
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
54 209
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 292
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
5 309
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3 476
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 581 722,3
1
Жилищное хозяйство
1 453 814,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)