Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 567 "2021–2023 жылдарға арналған Тасқопа ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 32 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 2 сәуірде № 8216 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1, 104, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 567 "2021–2023 жылдарға арналған Тасқопа ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7958 тіркелген, 2021 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
кірістер – "24 176" сандары "24 376" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері – "22 526" сандары "22 726" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар – "24 176" сандары "24 563,1" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
бюджет тапшылығы (профициті) "0" саны "-187,1 мың" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) "0" саны "187,1 мың" сандарымен ауыстырылсын;
мынандай мазмұндағы 4–1 тармақпен толықтырылсын:
"4–1. 2021 жылға арналған Тасқопа ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері 200 мың тенге сомасында ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Тасқопа ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Темір аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.

О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 567 "Об утверждении бюджета Таскопинского сельского округа на 2021–2023 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 30 марта 2021 года № 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 2 апреля 2021 года № 8216. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 9-1, 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 567 "Об утверждении бюджета Таскопинского сельского округа на 2021–2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7958, опубликованное 14 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы – цифры "24 176" заменить цифрами "24 376";
поступления трансфертов – цифры "22 526" заменить цифрами "22 726";
в подпункте 2):
затраты – цифры "24 176" заменить цифрами "24 563,1";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифру "0" заменить цифрами "-187,1 тысяч";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифру "0" заменить цифрами "187,1 тысяч";
дополнить пунктом 4–1 следующего содержания:
"4–1. Учесть в бюджете Таскопинского сельского округа на 2021 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 200 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Таскопинского сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Темирского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.