Темір аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 550 "2021–2023 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 маусымдағы № 64 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 25 маусымда № 23175 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Темір аудандық мәслихатының "2021–2023 жылдарға арналған Темір аудандық бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 550 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7873 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1–тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021–2023 жылдарға арналған Темір аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8 148 017,5 мың теңге:
салықтық түсімдер 3 552 940 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 27 116 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 17 202 мың теңге;
трансферттер түсімдері 4 550 759,5 мың теңге;
2) шығындар 8 504 413,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 29 459 мың теңге:
бюджеттік кредиттер 65 632 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 36 173 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) -385 855,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 385 855,4 мың теңге:
қарыздар түсімі 65 632 мың теңге;
қарыздарды өтеу 36 173 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 356 396,4 мың теңге.";
10–тармақта:
2) тармақшада:
"2 760" сандары "1 460" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"27 688" сандары "160 014" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 7–2) тармақшамен толықтырылсын:
"7–2) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға 14 994 мың теңге.
Аталған сомаларды бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.";
11–тармақта:
1) тармақшада:
"48 983" сандары "148 983" сандарымен ауыстырылсын;
3–1) тармақшада:
"1 000" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
3–2) тармақшада:
"1 000" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
3–3) тармақшада:
"1 000" сандары "0" санымен ауыстырылсын;
15–тармақта:
"65 000" сандары "28 422,1" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Темирского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 550 "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2021–2023 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 10 июня 2021 года № 64. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июня 2021 года № 23175. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата "Об утверждении Темирского районного бюджета на 2021–2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 550 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7873) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Темирский районный бюджет на 2021–2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 8 148 017,5 тысяч тенге:
налоговые поступления 3 552 940 тысяч тенге;
неналоговые поступления 27 116 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 17 202 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4 550 759,5 тысяч тенге;
2) затраты 8 504 413,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 29 459 тысяч тенге:
бюджетные кредиты 65 632 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 36 173 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета -385 855,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 385 855,4 тысячи тенге:
поступление займов 65 632 тысяч тенге;
погашение займов 36 173 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 356 396,4 тысяч тенге.";
в пункте 10:
в подпункте 2):
цифры "2 760" заменить цифрами "1 460";
в подпункте 4):
цифры "27 688" заменить цифрами "160 014";
дополнить подпунктом 7–2) следующего содержания:
"7–2) на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан 14 994 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм определяется на основании постановления акимата района.";
в пункте 11:
в подпункте 1):
цифры "48 983" заменить цифрой "148 983";
в подпункте 3–1):
цифры "1 000" заменить цифрой "0";
в подпункте 3–2):
цифры "1 000" заменить цифрой "0";
в подпункте 3–3):
цифры "1 000" заменить цифрами "0";
в пункте 15:
цифры "65 000" заменить цифрами "28 422,1";
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.

24253
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23503
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
750
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
388956
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40941
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
347765
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
38065,5
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37135,5
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
930
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
102756
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
102756
02
Қорғаныс
28548
1
Әскери мұқтаждар
6740
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
6740
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6740
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
21808
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
21808
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
10907
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
10901
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
697787
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
110100
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
110100
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
110100
2
Әлеуметтiк көмек
554128
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
554128
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
293116
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
27711
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
119448
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
15542
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету

24253
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
23503
007
Капитальные расходы государственного органа
750
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
388956
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
40941
013
Капитальные расходы государственного органа
250
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
347765
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
38065,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
37135,5
015
Капитальные расходы государственного органа
930
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
102756
040
Развитие объектов государственных органов
102756
02
Оборона
28548
1
Военные нужды
6740
122
Аппарат акима района (города областного значения)
6740
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6740
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
21808
122
Аппарат акима района (города областного значения)
21808
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
10907
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
10901
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
697787
1
Социальное обеспечение
110100
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
110100
005
Государственная адресная социальная помощь
110100
2
Социальная помощь
554128
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
554128
002
Программа занятости
293116
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
27711
006
Оказание жилищной помощи
1500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
119448
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
15542
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида