Хромтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 549 "2021-2023 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы шешімі
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 наурыздағы № 16 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 15 наурызда № 8120 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 549 "2021-2023 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7942 тіркелген, 2021 жылғы 11 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер – "10 220 066,0" сандары "10 254 806,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық түсімдер – "5 117 615,0" сандары "5 220 981,0" сандарымен ауыстырылсын;
салықтық емес түсімдер – "119 865,0" сандары "16 499,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі – "4 962 066,0" сандары "4 996 806,0" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
шығындар – "10 220 066,0" сандары "11 127 230,6" сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "-7 762,0" сандары "-880 186,6" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – "7 762,0" сандары "880 186,6" сандарымен ауыстырылсын.
11 тармақ келесідей мазмұндағы он екінші, он үшінші, он төртінші, он бесінші абзацтармен толықтырылсын:
"Никелтау ауылының сумен жабдықтау желілерін қайта құруға 31 002,0 мың теңге;"
"Никелтау ауылында екі қабатты сегіз пәтерлік тұрғын үй құрылысына 1 000,0 мың теңге;"
""Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Қопа ауылындағы ауылішілік жолдарды орташа жөндеуге 10 753,0 мың теңге;"

Решение Хромтауского районного маслихата "О внесении изменений и дополнений в решение Хромтауского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 549 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2021-2023 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 5 марта 2021 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 15 марта 2021 года № 8120. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 549 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7942, опубликованное 11 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы- цифры "10 220 066,0" заменить цифрами "10 254 806,0";
налоговые поступления "5 117 615,0" заменить цифрами "5 220 981,0";
неналоговые поступления "119 865,0" заменить цифрами "16 499,0";
поступления трансфертов - цифры "4 962 066,0" заменить цифрами "4 996 806,0".
в подпункте 2):
затраты- цифры "10 220 066,0" заменить цифрами "11 127 230,6".
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета- цифры " -7 762,0" заменить цифрами "-880 186,6".
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - цифры "7 762,0" заменить цифрами "880 186,6".
пункт 11 дополнить абзацами двенадцатым, тринадцатым, четырнадцатым, пятнадцатым следующего содержания:
"на реконструкцию водопроводных сетей села Никельтау 31 002,0 тысяч тенге;"
"на строительство восьми квартирного двух этажного жилого дома в селе Никельтау 1 000,0 тысяч тенге;"
"на средний ремонт внутрипоселковых дорог села Копа в рамках программы "Ауыл – ел бесігі" 10 753,0 тысяч тенге;"

""Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Бөгетсай ауылындағы ауылішілік жолдарды орташа жөндеуге 13 333,0 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Хромтау аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
А. Казбаев
Хромтау аудандық
мәслихатының хатшысы
Д. Мулдашев

"на средний ремонт внутрипоселковых дорог села Богетсай в рамках программы "Ауыл – ел бесігі" 13 333,0 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Хромтауского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Хромтауского
районного маслихата
А. Казбаев
Секретарь Хромтауского
районного маслихата
Д. Мулдашев

005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
56 624,0
2
Әлеуметтiк көмек
374 037,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
374 037,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
201 458,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 800,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
300,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
71 341,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
59 178,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
32 960,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
35 723,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
35 723,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 721,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 500,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3 020,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
6 482,0
07
Тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық
2 393 170,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1 193 451,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
500,0
031
Кондоминимум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
500,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1 192 951,0
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
126 125,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 033 426,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
33 400,0
2
Коммуналдық шаруашылық
1 199 719,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
391 183,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
20 000,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру

005
Государственная адресная социальная помощь
56 624,0
2
Социальная помощь
374 037,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
374 037,0
002
Программа занятости
201 458,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8 800,0
006
Оказание жилищной помощи
300,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
71 341,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
59 178,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
32 960,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
35 723,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
35 723,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24 721,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 500,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3 020,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
6 482,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 393 170,0
1
Жилищное хозяйство
1 193 451,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
500,0
031
500,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1 192 951,0
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
126 125,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 033 426,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
33 400,0
2
Коммунальное хозяйство
1 199 719,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
391 183,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
20 000,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

52 133,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағында жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
23 351,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7 310,0
009
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
2 104,0
010
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
18 068,0
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, ауылдық округтердiң, кенттердiң, ауылдардың, шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1 300,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
7 276,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7 276,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
7 276,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
159 505,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
159 505,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
159 505,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13 398,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
2 000,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
144 107,0
12
Көлiк және коммуникация
1 285 014,0
1
Автомобиль көлiгi
1 285 014,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 285 014,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
18 143,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 000,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 000,0
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
1 261 871,0
13
Басқалар
1 243 070,0
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
19 590,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
19 590,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 590,0
9
Басқалар
1 223 480,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
60 423,0
064
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымды дамыту"

52 133,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений на территории района (города областного значения)
23 351,0
003
Капитальные расходы государственного органа
7 310,0
009
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
2 104,0
010
Организация работ по зонированию земель
18 068,0
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельского округов, поселков, сел
1 300,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
7 276,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7 276,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
7 276,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
159 505,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
159 505,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
159 505,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
13 398,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
2 000,0
015
Капитальные расходы государственного органа
144 107,0
12
Транспорт и коммуникация
1 285 014,0
1
Автомобильный транспорт
1 285 014,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 285 014,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
18 143,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
4 000,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1 000,0
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 261 871,0
13
Прочие
1 243 070,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
19 590,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
19 590,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
19 590,0
9
Прочие
1 223 480,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
60 423,0
064
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"