Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 571 "2021-2023 жылдарға арналған Тасөткел ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 шілдедегі № 68 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 8 шілдеде № 23369 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ақтөбе облысының Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:

О внесении изменения в решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 8 января 2021 года № 571 "Об утверждении бюджета Тасоткельского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 3 июля 2021 года № 68. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 июля 2021 года № 23369. Прекращено действие в связи с истечением срока
Хромтауский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:

1. Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының "2020-2022 жылдарға арналған Тасөткел ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 571 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 7995 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының сессия төрағасы
М. Биржанов
Хромтау аудандық
мәслихатының хатшысы
Д. Мулдашев

1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении бюджета Тасоткельского сельского округа на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 571 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7995) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Хромтауского
районного маслихата
М. Биржанов
Секретарь Хромтауского
районного маслихата
Д. Мулдашев