Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 560 "2021-2023 жылдарға арналған Абай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 шілдедегі № 61 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 9 шілдеде № 23441 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Абай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 560 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 8014 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Абай ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 106 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 120 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімдері – 10 986 мың теңге;
2) шығындар – 13 522 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 416 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 416 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 416 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 8 января 2021 года № 560 "Об утверждении бюджета Абайского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 3 июля 2021 года № 61. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июля 2021 года № 23441. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении бюджета Абайского сельского округа на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 560 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8014) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Абайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 106 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 120 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 10 986 тысяч тенге;
2) затраты – 13 522 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 416 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
1 416 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 416 тысяч тенге.".