Хромтау аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 549 "2021-2023 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 81 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 2 қыркүйекте № 24205 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Хромтау ауданының бюджетін бекіту туралы" 2020 жылғы 24 желтоқсандағы № 549 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7942 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 11 706 431 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 002 981 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 82 499 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 54 520 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 566 431 мың теңге;
2) шығындар – 12 738 855,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 71 407 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 85 522 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 115 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 103 831,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 103 831,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 85 522 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 115,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 032 425,5 мың теңге.".
9-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің түсуі ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге 6 760,0 мың теңге;
балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке 1 950,0 мың теңге;
халықты жұмыспен қамтуға жәрдемдесуге 8 678,0 мың теңге;
жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға 12 723,0 мың теңге;
Табантал ауылына кіреберіс автомобиль жолын орташа жөндеуге 314 885,0 мың теңге;
Тассай ауылына кіреберіс автомобиль жолын орташа жөндеуге 318 839,0 мың теңге;
Тасөткел ауылына кіреберіс автомобиль жолын орташа жөндеуге 420 968,0 мың теңге;
санаторлық-курорттық емделуге 17 136 мың теңге;
есту протездеу қызметтеріне 15 мың теңге;
қосалқы компенсаторлық құралдарға 717 мың теңге;
арнаулы жүріп-тұру құралдарына 542 мың теңге;

О внесении изменений в решение Хромтауского районного маслихата от 24 декабря 2020 года № 549 "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2021-2023 годы"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 27 августа 2021 года № 81. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 сентября 2021 года № 24205. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении Хромтауского районного бюджета на 2021-2023 годы" от 24 декабря 2020 года № 549 (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7942) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы– 11 706 431 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления– 6 002 981 тысяч тенге;
неналоговые поступления– 82 499 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 54 520 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 566 431 тысяч тенге;
2) затраты – 12 738 855,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 71 407 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 85 522 тысяч тенге:
погашение бюджетных кредитов – 14 115 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 103 831,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
1 103 831,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 85 522 тысяч тенге;
погашение займов – 14 115,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 032 425,5 тысяч тенге.".
пункт 9 изложить в новой редакции:
"Учесть в районном бюджете на 2021 год поступление текущих целевых трансфертов из областного бюджета, в том числе:
на выплату государственной адресной социальной помощи 6 760,0 тысяч тенге;
на гарантированный социальный пакет детям 1 950,0 тысяч тенге;
на содействие занятости населения 8 678,0 тысяч тенге;
на краткосрочное профессиональное обучение рабочим кадрам 12 723,0 тысяч тенге;
на средний ремонт подъездной автомобильной дороги к селу Табантал 314 885,0 тысяч тенге;
на средний ремонт подъездной автомобильной дороги к селу Тассай 318 839,0 тысяч тенге;
на средний ремонт подъездной автомобильной дороги к селу Тасоткель 420 968,0 тысяч тенге;
на санаторно-курортное лечение 17 136 тысяч тенге;
на услуги по слухопротезированию 15 тысяч тенге;
на вспомогательные компенсаторные средства 717 тысяч тенге;
на специальные средства передвижения 542 тысяч тенге;

протездік-ортопедиялық құралдарға 14 639 мың теңге;
саяси және әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге 72 884,0 мың теңге;
Көрсетілген даму трансферттерді бөлу аудан әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының хатшысы
Д. Мулдашев

на протезно-ортопедические средства 14 639 тысяч тенге;
на повышение заработной платы политических и административных государственных служащих 72 884,0 тысяч тенге;
Распределение указанных трансфертов на развитие определятся на основании постановления районного акимата.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Хромтауского
районного маслихата
Д. Мулдашев