Хромтау аудандық мәслихатының 2017 жылғы 16 қарашадағы № 148 "Хромтау ауданы бойынша сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Хромтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 5 қарашадағы № 122 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 қарашада № 25170 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Хромтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Хромтау аудандық мәслихатының "Хромтау ауданы бойынша сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 16 қарашадағы № 148 шешімінің күші жойылды деп тану туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5714 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Хромтау аудандық
мәслихатының хатшысы
Д. Мулдашев

О признании утратившим силу решения Хромтауского районного маслихата от 16 ноября 2017 года № 148 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность по Хромтаускому району"
Решение Хромтауского районного маслихата Актюбинской области от 5 ноября 2021 года № 122. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 ноября 2021 года № 25170
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Хромтауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Хромтауского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность по Хромтаускому району" от 16 ноября 2017 года № 148 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5714).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Хромтауского
районного маслихата
Д. Мулдашев