Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 605 "2021-2023 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 маусымдағы № 61 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 21 маусымда № 23129 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджетін бекіту туралы" № 605 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7840 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Шалқар аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13730594,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3413322,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70378,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 39623,1 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10207271,1 мың теңге;
2) шығындар – 13889722,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3412,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 8751,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5339,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -162540,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 162540,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 8751,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5339,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 159128,6 мың теңге.";
7 тармақта:
"466828,6" сандары "483683,1" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
үшінші абзацында:
"1890,0" сандары "1100,0" сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацында:
"15491,0" сандары "19305,0" сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жетінші және сегізінші абзацтарымен толықтырылсын:
"оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектердің өмір сүру сапасын жақсартуға – 34164,0 мың теңге;
аудандық маңызы бар автокөлік жолдары мен елді мекендердің көше жолдарын күрделі және орташа жөндеуге – 43312,0 мың теңге.";
12 тармақта:
алтыншы, жетінші абзацтары алынып тасталсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2020 года № 605 "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2021-2023 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 7 июня 2021 года № 61. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 июня 2021 года № 23129. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата от 22 декабря 2020 года "Об утверждении Шалкарского районного бюджета на 2021-2023 годы" № 605 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7840) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Шалкарский районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 13730594,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3413322,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 70378,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 39623,1 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10207271,1 тысяч тенге;
2) затраты – 13889722,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3412,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 8751,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5339,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -162540,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 162540,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 8751,0 тысяч тенге;
погашение займов – 5339,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 159128,6 тысяч тенге.";
в пункте 7:
цифры "466828,6" заменить цифрами "483683,1";
в пункте 10:
в абзаце третьем:
цифры "1890,0" заменить цифрами "1100,0";
в абзаце пятом:
цифры "15491,0" заменить цифрами "19305,0";
дополнить абзацами седьмым и восьмым следующего содержания:
"на улучшение качества жизни инвалидов в соответствии с индивидуальной программой реабилитации – 34164,0 тысяч тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов – 43312,0 тысяч тенге.";
в пункте 12:
абзацы шестой, седьмой исключить.
2. Приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

977419,1
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
584124,4
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
17748,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
7000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
90360,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
74120,4
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
148475,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
53745,9
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1845,4
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
32559,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32559,8
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26521,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2000,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
239,8
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
3799,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3455309,1
1
Тұрғын үй шаруашылығы
243232,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
243232,0
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
76455,0
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
3701,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
125526,0
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
37550,0
2
Коммуналдық шаруашылық
3137142,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3137142,9
013
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
18815,0
014
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
135612,0
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі

977419,1
002
Программа занятости
584124,4
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
17748,0
006
Оказание жилищной помощи
7000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
90360,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
74120,4
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
148475,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
53745,9
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1845,4
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
32559,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32559,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26521,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2000,0
021
Капитальные расходы государственного органа
239,8
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
3799,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3455309,1
1
Жилищное хозяйство
243232,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
243232,0
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
76455,0
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
3701,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
125526,0
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
37550,0
2
Коммунальное хозяйство
3137142,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3137142,9
013
Развитие коммунального хозяйства
18815,0
014
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
135612,0
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения