Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 619 "2021-2023 жылдарға арналған Қауылжыр ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 шілдедегі № 76 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 3 шілдеде № 23270 болып тіркелді
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслитхаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы "2021-2023 жылдарға арналған Қауылжыр ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" № 619 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7880 тіркелген) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года № 619 "Об утверждении бюджета Кауылжырского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 2 июля 2021 года № 76. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 июля 2021 года № 23270
Шалкарский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года "Об утверждении бюджета Кауылжырского сельского округа на 2021-2023 годы" № 619 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7880) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.