Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 611 "2021-2023 жылдарға арналған Шалқар қалалық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 шілдедегі № 82 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылғы 15 шілдеде № 23556 болып тіркелді
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Шалқар қалалық бюджетін бекіту туралы" Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 611 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7884 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Шалқар қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 496295,7 мың теңге:
салықтық түсімдер – 66760,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 429535,7 мың теңге;
2) шығындар - 504789,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8493,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8493,3 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8493,3 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2021 жылға арналған қалалық бюджетке аудандық бюджеттен мынадай ағымдағы нысаналы трансферттер түскені көзделсін:
қаланы көркейтуге – 48052,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 29 декабря 2020 года № 611 "Об утверждении Шалкарского городского бюджета на 2021-2023 годы"
Решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области от 8 июля 2021 года № 82. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 июля 2021 года № 23556
Шалкарский районный маслихат Актюбинской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шалкарского районного маслихата Актюбинской области "Об утверждении Шалкарского городского бюджета на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 611 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7884) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Шалкарский городской бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 496295,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 66760,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 429535,7 тысяч тенге;
2) затраты - 504789,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -8493,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8493,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8493,3 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Предусмотреть в городском бюджете на 2021 год поступление следующих текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
на благоустройство города – 48052,0 тысяч тенге;

автомобиль жолдарын күтіп-ұстауға және жөндеуге – 328662,7 мың теңге.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу Шалқар қаласы әкімінің шешімі негізінде айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шалқар аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Бигеев
Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 шілдедегі № 82 шешіміне қосымша
Шалқар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 611 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Шалқар қалалық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер

на содержание и ремонт автомобильных дорог – 328662,7 тысяч тенге.
Распределение сумм текущих целевых трансфертов определяется на основании решения акима города Шалкар.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Шалкарского
районного маслихата
С. Бигеев
Приложение к решению Шалкарского районного маслихата от 8 июля 2021 года № 82
Приложение 1 к решению Шалкарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 611
Шалкарский городской бюджет на 2021 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы