Алматы облыстық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 64-339 "Алматы облысының 2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы облыстық мәслихатының 2021 жылғы 20 сәуірдегі № 4-22 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 28 сәуірде № 5944 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алматы облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы облыстық мәслихатының "Алматы облысының 2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 64-339 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5841 тіркелген, 2021 жылдың 5 қаңтарында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 696 799 157 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер 69 223 588 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 2 857 195 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетін түсiмдер 53 647 мың теңге;
трансферттер түсімдері 624 664 727 мың теңге;
2) шығындар 723 293 513 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 10 740 874 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 20 018 637 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 9 277 763 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо 4 593 857 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 4 593 857 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 41 829 087 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 41 829 087 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 41 786 124 мың теңге;
қарыздарды өтеу 9 012 549 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 9 055 512 мың теңге.";
8-тармақтағы:
"139 006 430" саны "139 183 102" санына ауыстырылсын;
"дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік орта және қосымша білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбекақысын ұлғайту 1 208 193 мың теңге;" деген жолдан кейін келесі жолмен толықтырылсын:
"ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге 176 672 мың теңге;";
12-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Алматинского областного маслихата от 15 декабря 2020 года № 64-339 "Об областном бюджете Алматинской области на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Алматинской области от 20 апреля 2021 года № 4-22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 28 апреля 2021 года № 5944
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алматинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алматинского областного маслихата "Об областном бюджете Алматинской области на 2021-2023 годы" от 15 декабря 2020 года № 64-339 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5841, опубликован 5 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 696 799 157 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 69 223 588 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 2 857 195 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 53 647 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов 624 664 727 тысяч тенге;
2) затраты 723 293 513 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 10 740 874 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 20 018 637 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 9 277 763 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 4 593 857 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 4 593 857 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 41 829 087 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 41 829 087 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 41 786 124 тысячи тенге;
погашение займов 9 012 549 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 9 055 512 тысячи тенге.";
в пункте 8:
цифры "139 006 430" заменить на цифры "139 183 102";
после строки "увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего и дополнительного образования в сфере физической культуры и спорта 1 208 193 тысячи тенге;" дополнить следующей строкой:
"повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел 176 672 тысячи тенге;";
пункт 12 изложить в новой редакции:

"12. Алматы облысы бойынша 2021 жылға 36 313 932 мың теңге сомасында мемлекеттік эмиссиялық бағалы қағаздар шығару мақұлдансын, оның ішінде:
тұрғын үй жобалауға және салуға 11 191 853 мың теңге;
2020-2021 жылдарға арналған Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін 25 122 079 мың теңге.";
13-тармақтағы:
"жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыруға;" деген жолдан кейін келесі жолдармен толықтырылсын:
"2020-2021 жылдарға арналған Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін;
абаттандыру саласында іс-шараларды іске асыруға;
сәулет саласында іс-шараларды іске асыруға;";
14-тармақтағы:
"коммуналдық шаруашылықты дамытуға;" деген жолдан кейін келесі жолмен толықтырылсын:
"2020-2021 жылдарға арналған Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін;";
15-тармақтағы:
"азаматтарға "7-20-25" бағдарламасы бойынша бастапқы жарнасының бөлігін төлеу үшін әлеуметтік қолдауға;" деген жолдан кейін келесі жолмен толықтырылсын:
"2020-2021 жылдарға арналған Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін;";
16-тармақтағы:
"126 035 217" саны "126 352 735" санына ауыстырылсын;
18-тармақтағы:

"12. Одобрить выпуск государственных эмиссионных ценных бумаг по Алматинской области на 2021 год в сумме 36 313 932 тысячи тенге, в том числе:
на проектирование и (или) строительство жилья 11 191 853 тысячи тенге;
для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости 2020-2021 годы 25 122 079 тысяч тенге.";
в пункте 13:
после строки: "организацию работ по зонированию земель;"; дополнить следующими строками:
"для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости на 2020-2021 годы;
проведение мероприятий в сфере благоустройства;
проведение мероприятий в сфере архитектуры;";
в пункте 14:
после строки: "развитие коммунального хозяйства;"; дополнить следующей строкой:
"для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости на 2020-2021 годы;";
в пункте 15:
после строки: "предоставление социальной поддержки гражданам на частичную оплату первоначального взноса по программе "7-20-25";" дополнить следующей строкой:
"для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости 2020-2021 годы;";
в пункте 16:
цифры "126 035 217" заменить на цифры "126 352 735";
в пункте 18:

"1 044 186" саны "1 050 436" санына ауыстырылсын;
19-тармақтағы:
"16 539 137" саны "16 942 525" санына ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың "Экономика, бюджет, құқықтық тәртіп, сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес, депутаттық өкілеттіктер мен этика мәселелері бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

цифры "1 044 186" заменить на цифры "1 050 436";
в пункте 19:
цифры "16 539 137" заменить на цифры "16 942 525".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата "По вопросам экономики, бюджета, правопорядка, борьбы с коррупцией, депутатских полномочий и этики".

4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алматы облыстық мәслихатының сессия төрайымы Г. Тойлыбаева
Алматы облыстық мәслихатының хатшысы Ж. Жоргенбаев
Алматы облыстық мәслихатының 2021 жылғы 20 сәуірдегі № 4-22 шешіміне қосымша
Алматы облыстық мәслихатының 2020 жылғы 15 желтоқсандағы № 64-339 шешіміне 1-қосымша
Алматы облысының 2021 жылға арналған облыстық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
I. Кірістер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Алматинского областного маслихата Г. Тойлыбаева
Секретарь Алматинского областного маслихата Ж. Жоргенбаев
Приложение к решению Алматинского областного маслихата от 20 апреля 2021 года № 4-22
Приложение 1 к решению Алматинского областного маслихата от 15 декабря 2020 года № 64-339
Областной бюджет Алматинской области на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
471 275
004
Мемлекеттік білім беру ұйымдарында білім беру жүйесін ақпараттандыру
698 849
005
Мемлекеттік білім беру ұйымдар үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
3 754 520
007
Облыстық, аудандық (қалалық) ауқымдардағы мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
251 830
011
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
315 843
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
844 437
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 350
029
Білім беру жүйесін әдістемелік және қаржылық сүйемелдеу
547 618
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
9 434 083
080
Нұрсұлтан Назарбаев Қорының "EL UMITI" таланттарын анықтау және қолдау бастамасын іске асыру
198 285
086
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
3 220
087
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға
767 504
05
Денсаулық сақтау
15 988 670
2
Халықтың денсаулығын қорғау
3 439 195
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 957 876
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі көрсетілетін қызметтер
406 961
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
49 694
041
Облыстардың жергілікті өкілдік органдарының шешімі бойынша тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемімен қосымша қамтамасыз ету
552 461
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
544
050
Қаржы лизингі шарттарында сатып алынған санитариялық көлік және сервистік қызмет көрсетуді талап ететін медициналық бұйымдар бойынша лизинг төлемдерін өтеу
948 216
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 481 319
026
Денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
1 000 000
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
481 319
3
Мамандандырылған медициналық көмек
5 357 062
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 357 062
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
5 357 062
4
Емханалар
103 454
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
103 454
039
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін көмекті қоспағанда ауылдық денсаулық сақтау субъектілерінің амбулаториялық-емханалық қызметтерді және медициналық қызметтерді көрсетуі және Сall-орталықтардың қызмет көрсетуі

001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
471 275
004
Информатизация системы образования в государственных организациях образования
698 849
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов государственных организациях образования
3 754 520
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного, районного (городского) масштабов
251 830
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
315 843
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
844 437
013
Капитальные расходы государственного органа
1 350
029
Методическая работа
547 618
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
9 434 083
080
Реализация инициативы Фонда Нурсултана Назарбаева на выявление и поддержку талантов "EL UMITI"
198 285
086
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 220
087
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
767 504
05
Здравоохранение
15 988 670
2
Охрана здоровья населения
3 439 195
253
Управление здравоохранения области
1 957 876
006
Услуги по охране материнства и детства
406 961
007
Пропаганда здорового образа жизни
49 694
041
Дополнительное обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи по решению местных представительных органов областей
552 461
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
544
050
Возмещение лизинговых платежей по санитарному транспорту, медицинским изделиям, требующие сервисного обслуживания, приобретенных на условиях финансового лизинга
948 216
271
Управление строительства области
1 481 319
026
Сейсмоусиление объектов здравоохранения
1 000 000
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
481 319
3
Специализированная медицинская помощь
5 357 062
253
Управление здравоохранения области
5 357 062
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
5 357 062
4
Поликлиники
103 454
253
Управление здравоохранения области
103 454
039
Оказание амбулаторно-поликлинических услуг и медицинских услуг субъектами сельского здравоохранения, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета, и оказание услуг Call-центрами

649 129
021
Малды қолдан ұрықтандыратын, мал шаруашылығы өнiмi мен шикiзатын дайындайтын мемлекеттік пункттердi, ауыл шаруашылығы малын соятын алаңдарды, пестицидтердi, улы химикаттарды және олардың ыдыстарын арнайы сақтау орындарын (көмiндiлердi) ұстау және жөндеу
14 027
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
153 766
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
72 912
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
31 000
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 581 959
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
12 004 360
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
500 000
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
15 955 540
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 584
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 930 609
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
1 276 302
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
21 569
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
50 000
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
10 000
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
84 000
074
Көпжылдық екпелерді субсидиялау
10 000
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 983 984
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
1 983 984
719
Облыстың ветеринария басқармасы
4 260 722
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
125 344
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары

649 129
021
Содержание и ремонт государственных пунктов искусственного осеменения животных, заготовки животноводческой продукции и сырья, площадок по убою сельскохозяйственных животных, специальных хранилищ (могильников) пестицидов, ядохимикатов и тары из-под них
14 027
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
153 766
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
72 912
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
31 000
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 581 959
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
12 004 360
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
500 000
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
15 955 540
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
2 584
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 930 609
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
1 276 302
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
21 569
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
50 000
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
10 000
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
84 000
074
Субсидирование многолетних насаждений
10 000
271
Управление строительства области
1 983 984
020
Развитие объектов сельского хозяйства
1 983 984
719
Управление ветеринарии области
4 260 722
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
125 344
003
Капитальные расходы государственного органа

20 497
13
Басқалар
16 601 705
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
6 389 058
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
6 389 058
005
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
72 000
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
300 000
010
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
2 500 000
011
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
1 137 569
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
40 000
028
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде ағымдағы іс-шараларды іске асыру
100 000
051
"Бизнестің жол картасы - 2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 199 489
082
"Бизнестің жол картасы-2025" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
40 000
9
Басқалар
10 212 647
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 177 798
058
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
484 257
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
693 541
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
41 020
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
41 020
257
Облыстың қаржы басқармасы
644 800
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
644 800
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
180 408
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
180 408
261
Облыстың білім басқармасы
1 285 707
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру

20 497
13
Прочие
16 601 705
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
6 389 058
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
6 389 058
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025
72 000
008
Поддержка предпринимательской деятельности
300 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2025
2 500 000
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020
1 137 569
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
40 000
028
Реализация текущих мероприятий в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020
100 000
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
2 199 489
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2025"
40 000
9
Прочие
10 212 647
253
Управление здравоохранения области
1 177 798
058
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
484 257
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
693 541
256
Управление координации занятости и социальных программ области
41 020
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
41 020
257
Управление финансов области
644 800
012
Резерв местного исполнительного органа области
644 800
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
180 408
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
180 408
261
Управление образования области
1 285 707
079
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"