Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Алматы облысы Талдықорған қалалсы әкімінің 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 11 қаңтарда № 5857 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімінің 2022 жылғы 13 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы облысы Талдықорған қаласы әкімдігінің 13.01.2022 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы Заңының 33-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 48 және 50-бабына, "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына және газ жарлысына байланысты, Талдықорған қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Талдықорған қаласы Жетісу ықшам ауданындағы № 27 көппәтерлі тұрғын үйде газ жарылуына байланысты жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жою басшысы болып Талдықорған қаласы әкімінің орынбасары А. А.Бегманов тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды жасауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Г. Абдраймов

Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба
Решение акима города Талдыкорган Алматинской области от 8 января 2021 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 января 2021 года № 5857. Утратило силу решением акима города Талдыкорган Алматинской области от 13 января 2022 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима города Талдыкрган Алматинской области от 13.01.2022 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 13)  пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 48 и 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756  "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" и в связи со взрывом газа, аким города Талдыкорган РЕШИЛ:
1. В связи со взрывом газа в жилом многоквартирном доме № 27 микрорайона Жетысу города Талдыкорган объявить чрезвычайную ситуацию техногенного характера местного масштаба.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации техногенного характера назначить заместителя акима города Талдыкорган Бегманова А. А. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из настоящего решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Г. Абдраймов