Қапшағай су қоймасының жағалауында казиноларды, ойын автоматтары залдарын, букмекерлік кеңселер мен тотализаторларды (букмекерлік кеңселердің және (немесе) тотализаторлардың кассаларын) орналастыруға арналған аумақтардың шекараларын айқындау туралы
Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 25 қарашадағы № 882 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 6 желтоқсанда № 25553 болып тіркелді
"Ойын бизнесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабы 1-тармағына сәйкес, Қапшағай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қапшағай су қоймасының жағалауында казиноларды, ойын автоматтары залдарын, букмекерлік кеңселер мен тотализаторларды (букмекерлік кеңселердің және (немесе) тотализаторлардың кассаларын) орналастыруға арналған аумақтардың шекаралары айқындалсын.
2. "Қапшағай су қоймасының жағалауында орналасқан Қапшағай қаласында казино мен ойын автоматтары залдарын орналастыратын аумақтарды белгілеу туралы" Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 5 ақпандағы № 120 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2-2-103 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. "Қапшағай қаласы сәулет және қалақұрлысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін оны Қапшағай қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қаласының әкімі Н. Куматаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Мәдениет және спорт министрлігі
Қапшағай қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 25 қарашадағы № 882 қаулысына қосымша
Қапшағай су қоймасының жағалауында казиноларды, ойын автоматтары залдарын, букмекерлік кеңселер мен тотализаторларды (букмекерлік кеңселердің және (немесе) тотализаторлардың кассаларын) орналастыруға арналған аумақтардың шекаралары

Об определении границ территорий для размещения казино, залов игровых автоматов, букмекерских контор и тотализаторов (касс букмекерских контор и (или) тотализаторов) на побережье Капшагайского водохранилища
Постановление акимата города Капшагай Алматинской области от 25 ноября 2021 года № 882. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 декабря 2021 года № 25553
В соответствии с пунктом 1 статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об игорном бизнесе", акимат города Капшагай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить границы територии для размещения казино, залов игровых автоматов, букмекерских контор и тотализаторов (касс букмекерских контор и (или) тотализаторов) на побережье Капшагайского водохранилища, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Капшагай Алматинской области от 5 февраля 2010 года № 120 "Об определении территорий для размещения казино и залов игровых автоматов в городе Капшагай, расположенном на побережье Капшагайского водохранилища" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2-2-103).
3. Государственному учреждению "Отдел архитектуры и градостроительства города Капшагай" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
2) размещения настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Капшагай после его официального опубликования.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Капшагай Н. Куматаев
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство культуры и спорта
Республики Казахстан
Приложение к постановлению акимата города Капшагай от 25 ноября 2021 года № 882
Границы територии для размещения казино, залов игровых автоматов, букмекерских контор и тотализаторов (касс букмекерских контор и (или) тотализаторов) на побережье Капшагайского водохранилища