Қапшағай қаласы және Заречный, Шеңгелді ауылдық округтерінің елді мекендеріндегі салық салу объектілерінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттерін бекіту туралы
Алматы облысы Қапшағай қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 30 қарашадағы № 900 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 6 желтоқсанда № 25566 болып тіркелді
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi - осы шешімінің 3-тармағымен.

Об утверждении коэффициентов зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в городе Капшагай и населенных пунктах Заречного, Шенгельдинского сельских округов
Постановление акимата города Капшагай Алматинской области от 30 ноября 2021 года № 900. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 декабря 2021 года № 25566
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы (Салық кодексі) Кодексінің 529-бабының 6-тармағына сәйкес, Қапшағай қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Қапшағай қаласы және Заречный, Шеңгелді ауылдық округтерінің елді мекендеріндегі салық салу объектілерінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы облысының Қапшағай қаласы әкімінің орынбасары М.Жолдахметке жүктелсін.

В соответствии с пунктом 6 статьи 529 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), акимат города Капшагай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить коэффициенты зонирования, учитывающие месторасположение объекта налогообложения в городе Капшагай и населенных пунктах Заречного и Шенгельдинского сельских округов, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Капшагай Алматинской области М.Жолдахмет.

3. Осы қаулы 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қапшағай қаласының әкімі Н. Куматаев
Қапшағай қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 30 қарашадағы № 900 қаулысына қосымша
Қапшағай қаласы және Заречный, Шеңгелді ауылдық округтерінің елді мекендеріндегі салық салу объектілерінің орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенттері
Салық салу объектісінің орналасқан жері
Аймаққа бөлу коэффициенті
Қапшағай қаласы
1

3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2022 года.
Аким города Капшагай Н. Куматаев
Приложение к постановлению акимата города Капшагай от 30 ноября 2021 года № 900
Коэффициенты зонирования, учитывающих месторасположение объекта налогообложения в городе Капшагай и населенных пунктах Заречного, Шенгельдинского сельских округов
Месторасположение объекта
налогообложения
Коэффициент зонирования
город Капшагай
1