Текелі қалалық мәслихатының 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 57-347 "Текелі қаласының ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2021 жылғы 20 сәуірдегі № 4-17 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 22 сәуірде № 5935 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 109-1-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Текелі қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 13 қаңтардағы № 57-347 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5873 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Рудничный ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 24 638 мың теңге:
салықтық түсімдер 2 328 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 22 310 мың теңге;
2) шығындар 24 642 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 мың теңге:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары 4 мың теңге.".

О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 13 января 2021 года № 57-347 "О бюджете сельского округа города Текели на 2021-2023 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 20 апреля 2021 года № 4-17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 22 апреля 2021 года № 5935
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Текелийский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете сельского округа города Текели на 2021-2023 годы" от 13 января 2021 года № 57-347 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5873,) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Рудничного сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 24 638 тысяч тенге:
налоговые поступления 2 328 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 22 310 тысяч тенге;
2) затраты 24 642 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 тысячи тенге:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4 тысячи тенге.".

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Текелі қалалық мәслихатының "Бюджет және экономика мәселесі бойынша" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихаты
сессиясының төрағасы А. Нурмыханова
Текелі қалалық мәслихатының
хатшысы Н. Калиновский

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Текелийского городского маслихата "По вопросам бюджета и экономики".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Текелийского
городского маслихата А. Нурмыханова
Секретарь Текелийского
городского маслихата Н. Калиновский