Текелі қалалық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы "Текелі қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 56-329 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Текелі қалалық мәслихатының 2021 жылғы 17 қарашадағы № 10-39 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 3 желтоқсанда № 25529 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Текелі қалалық мәслихатының "Текелі қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 56-329 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5856 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 5 660 748 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 938 106 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 6 334 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 13 929 мың теңге;
трансферттер түсімі 4 702 379 мың теңге;
2)шығындар 5 819 334 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредиттеу 5 337 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 6 000 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 663 мың теңге;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5)бюджет тапшылығы (профицитi) (-) 163 923 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 163 923 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Текелийского городского маслихата от 28 декабря 2020 года № 56-329 "О бюджете города Текели на 2021-2023 годы"
Решение Текелийского городского маслихата Алматинской области от 17 ноября 2021 года № 10-39. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 декабря 2021 года № 25529
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Текелийского городского маслихата "О бюджете города Текели на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 56-329 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5856) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1)доходы 5 660 748 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 938 106 тысяч тенге;
неналоговые поступления 6 334 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 13 929 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4 702 379 тысяч тенге;
2)затраты 5 819 334 тысячи тенге;
3)чистое бюджетное кредитование 5 337 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 6 000 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 663 тысячи тенге;
4)сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5)дефицит (профицит) бюджета (-) 163 923 тысячи тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 163 923 тысячи тенге, в том числе:

қарыздар түсімі 6 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу 57 591 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 215 514 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Текелі қалалық мәслихатының хатшысы Н. Калиновский
Текелі қалалық мәслихатының 2021 жылғы 17 қарашадағы № 10-39 шешіміне қосымша

поступление займов 6 000 тысяч тенге;
погашение займов 57 591 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств 215 514 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Текелийского городского маслихата Н. Калиновский
Приложение к решению Текелийского городского маслихата от 17 ноября 2021 года № 10-39