Ақсу ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 73-317 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 21 қаңтарда № 5882 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 19-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Ақсу ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 41 181 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 208 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 36 973 мың теңге;
2) шығындар 42 954 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 773 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 1 773 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 773 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 16-59 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021-2023 жылдарға арналған Арасан ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 28 520 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 437 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 25 083 мың теңге;
2) шығындар 31 106 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 586 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 586 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

О бюджетах сельских округов Аксуского района на 2021-2023 годы
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 12 января 2021 года № 73-317. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 21 января 2021 года № 5882.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 19 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аксуского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 41 181 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 208 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 36 973 тысячи тенге;
2) затраты 42 954 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 773 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 773 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 773 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Аксуского районного маслихата Алматинской области от 03.12.2021 № 16-59 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Арасанского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 28 520 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 437 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 25 083 тысячи тенге;
2) затраты 31 106 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 586 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 586 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

1) кірістер 32 238 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 3 365 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 28 873 мың теңге;
2) шығындар 32 558 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 320 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 320 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 320 мың теңге.
Ескерту. 5 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 16-59 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2021-2023 жылдарға арналған Жаңалық ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 38 296 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 490 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 35 806 мың теңге;
2) шығындар 39 259 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 963 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 963 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 963 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 16-59 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2021-2023 жылдарға арналған Жансүгіров ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 131 705 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 34 492 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімдері 97 213 мың теңге;
2) шығындар 137 669 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;

1) доходы 32 238 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 365 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 28 873 тысячи тенге;
2) затраты 32 558 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 320 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 320 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 320 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения Аксуского районного маслихата Алматинской области от 03.12.2021 № 16-59 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Утвердить бюджет Жаналыкского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 38 296 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 490 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 35 806 тысяч тенге;
2) затраты 39 259 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 963 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 963 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 963 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Аксуского районного маслихата Алматинской области от 03.12.2021 № 16-59 (вводится в действие с 01.01.2021).
7. Утвердить бюджет Жансугуровского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 131 705 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 34 492 тысячи тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 97 213 тысяч тенге;
2) затраты 137 669 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 048 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 4 048 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 048 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 03.12.2021 № 16-59 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
18. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақсу аудандық мәслихатының "Бюджет, әлеуметтік-мәдениет саласы, жастар саясаты, заңдылық және құқық қорғау мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 048 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 048 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 4 048 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 в редакции решения Аксуского районного маслихата Алматинской области от 03.12.2021 № 16-59 (вводится в действие с 01.01.2021).
18. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Аксуского районного маслихата "По вопросам бюджета, социально-культурной сферы, молодежной политики, законности и защиты прав".