Ақсу аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 72-313 "Ақсу ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 мамырдағы № 7-31 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 16 маусымда № 23042 болып тіркелді
Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының "Ақсу ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 72-313 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5847 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 8 060 675 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 381 010 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 73 251 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 10 500 мың теңге;
трансферттер түсімдері 7 595 914 мың теңге;
2) шығындар 8 239 973 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 72 346 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 109 418 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 37 072 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

О внесении изменений в решение Аксуского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 72-313 "О бюджете Аксуского района на 2021-2023 годы"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 12 мая 2021 года № 7-31. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июня 2021 года № 23042
Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского районного маслихата "О бюджете Аксуского района на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 72-313 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5847) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 8 060 675 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 381 010 тысяч тенге;
неналоговые поступления 73 251 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 10 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов 7 595 914 тысяч тенге;
2) затраты 8 239 973 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 72 346 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 109 418 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 37 072 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 251 644 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 251 644 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 109 418 мың теңге;
қарыздарды өтеу 38 489 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 180 715 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының сессия төрайымы Р. Ибраймова
Ақсу аудандық мәслихатының хатшысы Б. Сулейменов

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 251 644 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 251 644 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 109 418 тысяч тенге;
погашение займов 38 489 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 180 715 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Аксуского районного маслихата Р. Ибраймова
Секретарь Аксуского районного маслихата Б. Сулейменов