Ақсу ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), елді мекендердегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қарашадағы № 14-54 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 23 қарашада № 25330 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 11-бабының 1-тармағына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақсу ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Ақсу ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 3, 4, 5 -қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
3. Ақсу аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Ақсу ауданы бойынша жерлерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы), жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 39-242 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2-4-125 болып тіркелген);
2) "Ақсу ауданының елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" 2012 жылғы 08 маусымдағы № 5-47 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2-4-156 болып тіркелген).
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу аудандық мәслихатының хатшысы
Б. Сулейменов
Ақсу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қарашадағы № 14-54 шешіміне қосымша
Ақсу ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границы оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Аксуского района
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 15 ноября 2021 года № 14-54. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 ноября 2021 года № 25330
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 1 статьи 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель Аксуского района согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктов Аксуского района согласно приложениям 3, 4, 5 к настоящему решению.
3. Признать утратившими силу некоторые решения Аксуского районного маслихата:
1) "Ақсу ауданы бойынша жерлерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы), жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" от 10 декабря 2010 года № 39-242 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2-4-125);
2) "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки населенных пунктах Аксуского района" от 08 июня 2012 года № 5-47 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2-4-156).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Аксуского районного маслихата Б. Сулейменов
Приложение 1 к решению Аксуского районного маслихата от 15 ноября 2021 года № 14-54
Проект (схема) зонирования земель Аксуского района