Ақсу аудандық мәслихатының 2017 жылғы 30 қарашадағы № 21-105 "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Ақсу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қарашадағы № 14-53 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 25 қарашада № 25410 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Ақсу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақсу аудандық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 30 қарашадағы № 21-105 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4408 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он кұн өткен соң қолданысқа енгізіліеді.
Ақсу аудандық мәслихатының хатшысы Б. Сулейменов

О признании утратившим силу решения Аксуского районного маслихата от 30 ноября 2017 года № 21-105 "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность"
Решение Аксуского районного маслихата Алматинской области от 15 ноября 2021 года № 14-53. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 ноября 2021 года № 25410
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Аксуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аксуского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 30 ноября 2017 года № 21-105 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4408).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Аксуского районного маслихата Б. Сулейменов