Алакөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 81-1 "Алакөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Алакөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 4-1 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 1 сәуірде № 5918 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағы және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алакөл аудандық мәслихатының "Алакөл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 81-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5859 тіркелген, 2021 жылдың 13 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редақцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 13 742 917 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 2 023 233 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 12 704 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 31 630 мың теңге;
трансферттер түсімі 11 675 350 мың теңге;
2) шығындар 13 743 248 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 46 603 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 70 008 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 23 405 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 46 934 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 46 934 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 70 008 мың теңге;

О внесении изменений в решение Алакольского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 81-1 "О бюджете Алакольского района на 2021-2023 годы"
Решение Алакольского районного маслихата Алматинской области от 30 марта 2021 года № 4-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 1 апреля 2021 года № 5918
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алакольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алакольского районного маслихата "О бюджете Алакольского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 81-1 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5859, опубликован 13 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 13 742 917 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 023 233 тысячи тенге;
неналоговые поступления 12 704 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 31 630 тысяч тенге;
поступления трансфертов 11 675 350 тысяч тенге;
2) затраты 13 743 248 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 46 603 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 70 008 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 23 405 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета(-) 46 934 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
46 934 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 70 008 тысяч тенге;

қарыздарды өтеу 23 817 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 743 теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алакөл аудандық мәслихатының "Депутаттық өкілеттік, бюджет, экономика, заңдылықты сақтау, құқықтық қорғау және қоғамдық ұйымдармен байланыс жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

погашение займов 23 817 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 743 тысячи тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Алакольского районного маслихата "По депутатскому представительству, бюджета, экономики, соблюдению законности, правовой защите и связи с общественными организациями".

4. Осы шешiм 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Алакөл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Е. Жуанышбаев
Алакөл аудандық мәслихат хатшысы С. Жабжанов
Алакөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 наурыздағы № 4-1 шешіміне қосымша
Алакөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 81-1 шешіміне 1 – қосымша
2021 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
(мың теңге)
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
І. Кірістер

4. Настоящее решение вводится действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Алакольского районного маслихата Е. Жуанышбаев
Секретарь Алакольского районного маслихата С. Жабжанов
Приложение к решению Алакольского районного маслихата от 30 марта 2021 года № 4-1
Приложение 1 к решению Алакольского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 81-1
Районный бюджет на 2021 год
Категория
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы