Балқаш аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 73-195 "Балқаш ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Балқаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 мамырдағы № 4-22 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 9 маусымда № 22960 болып тіркелді
Балқаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Балқаш аудандық мәслихатының "Балқаш ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 73-195 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5855 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 301 590 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 231 415 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 14 490 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 41 000 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 014 685 мың теңге;
2) шығындар 6 340 750 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 46 383 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 83 759 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 37 376 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 85 543 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 85 543 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Балхашского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 73-195 "О бюджете Балхашского района на 2021-2023 годы"
Решение Балхашского районного маслихата Алматинской области от 14 мая 2021 года № 4-22. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 июня 2021 года № 22960
Балхашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Балхашского районного маслихата "О бюджете Балхашского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 73-195 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5855) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 6 301 590 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 231 415 тысяч тенге;
неналоговые поступления 14 490 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 41 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 014 685 тысяч тенге;
2) затраты 6 340 750 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 46 383 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 83 759 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 37 376 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
Приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 85 543 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 85 543 тысячи тенге, в том числе:

қарыздар түсімі 83 759 мың теңге;
қарыздарды өтеу 37 376 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 39 160 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешiм 2021жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Балқаш аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Абдукулов
Балқаш аудандық мәслихатының хатшысы К. Омаров
Балқаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 мамырдағы № 4-22 шешіміне қосымша

поступление займов 83 759 тысяч тенге;
погашение займов 37 376 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 39 160 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Балхашского районного маслихата Г. Абдукулов
Секретарь Балхашского районного маслихата К. Омаров
Приложение к решению Балхашского районного маслихата от 14 мая 2021 года № 4-22