Жамбыл ауданының ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 82-366 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 19 қаңтарда № 5869 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 3-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021-2023 жылдарға арналған Айдарлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 26 572 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер 2 526 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 24 046 мың теңге;
2) шығындар 27 362 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 790 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 790 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 790 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 02.12.2021 № 13-74 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021-2023 жылдарға арналған Аққайнар ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 33 923 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер 7 469 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 26 454 мың теңге;
2) шығындар 38 592 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 4 669 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 4 669 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

О бюджетах сельских округов Жамбылского района на 2021-2023 годы
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 11 января 2021 года № 82-366. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 января 2021 года № 5869.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 3 настоящего решения.
В соответствии c пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Айдарлинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 26 572 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 2 526 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 24 046 тысяч тенге;
2) затраты 27 362 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-)790 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета790 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 790 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 02.12.2021 № 13-74 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Аккайнарского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 33 923 тысячи тенге:
налоговые поступления 7 469 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 26 454 тысячи тенге;
2) затраты 38 592 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 4 669 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 4 669 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 4 669 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 02.12.2021 № 13-74 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2021-2023 жылдарға арналған Ақсеңгір ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 39 481 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер 9 096 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 30 385 мың теңге;
2) шығындар 40 526 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 045 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 045 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 1 045 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 02.12.2021 № 13-74 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2021-2023 жылдарға арналған Ақтерек ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 38 997 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсiмдер 7 641 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсiмі 31 356 мың теңге;
2) шығындар 39 926 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 929 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 929 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 929 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 02.12.2021 № 13-74 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2021-2023 жылдарға арналған Беріктас ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14, 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

используемые остатки бюджетных средств 4 669 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 02.12.2021 № 13-74 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить бюджет Аксенгирского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 39 481 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 9 096 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 30 385 тысяч тенге;
2) затраты 40 526 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 045 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 045 тысячтенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 1 045 тысячтенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 02.12.2021 № 13-74 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Утвердить бюджет Актерекского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11, 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 38 997 тысяч тенге:
налоговые поступления 7 641 тысяча тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 31 356 тысяч тенге;
2) затраты 39 926 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 929 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 929 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 929 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 02.12.2021 № 13-74 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Утвердить бюджет Бериктасского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14, 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 7 841 мың теңге.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 02.12.2021 № 13-74 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жамбыл аудандық мәслихатының "Экономикалық реформа, бюджет, тарифтік саясат, шағын және орта кәсіпкерлікті дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

используемые остатки бюджетных средств7 841 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 24 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 02.12.2021 № 13-74 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жамбылского районного маслихата "По экономической реформе, бюджету, тарифной политике, развитию малого и среднего предпринимательства".

3. Осы шешiм 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрағасы О. Тортаев
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 82-366 шешіміне 1-қосымша
Айдарлы ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 02.12.2021 № 13-74 (01.01.2021бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
I.Кірістер

3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата О. Тортаев
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Жұрын
Приложение 1 к решению Жамбылского районного маслихата от 11 января 2021 года № 82-366
Бюджет Айдарлинского сельского округа на 2021 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 02.12.2021 № 13-74 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I.Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
4 591
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
4 591
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
IV. Қаржы активтерінің операциялары бойынша сальдо
0
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
0
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
0
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
0
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарлама әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
16
Қарыздарды өтеу
0
Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 82-366 шешіміне 13-қосымша
Беріктас ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 13-қосымша жаңа редакцияда - Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 02.12.2021 № 13-74 (01.01.2021бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сынып
Ішкі сынып
Атауы
Сомасы
(мың теңге)
I.Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
4 591
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
4 591
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
5
Погашение бюджетных кредитов
0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
Категория
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
V. Дефицит (профицит) бюджета
0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита)
0
8
Используемые остатки бюджетных средств
0
01
Остатки бюджетных средств
0
1
Свободные остатки бюджетных средств
0
01
Свободные остатки бюджетных средств
0
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
16
Погашение займов
0
Приложение 13 к решению Жамбылского районного маслихата от 11 января 2021 года № 82-366
Бюджет Бериктасского сельского округа на 2021 год
Сноска. Приложение 13 в редакции решения Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 02.12.2021 № 13-74 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
I.Доходы