Жамбыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 81-364 "Жамбыл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 мамырдағы № 6-38 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 18 маусымда № 23097 болып тіркелді
Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жамбыл аудандық мәслихатының "Жамбыл ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 81-364 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5854 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 13 218 103 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 3 708 976 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 17 578 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 25 716 мың теңге;
трансферттер түсiмі 9 465 833 мың теңге;
2) шығындар 14 809 940 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 132 160 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 201 898 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 69 738 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 1 723 997 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) 1 723 997 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Жамбылского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 81-364 "О бюджете Жамбылского района на 2021-2023 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Алматинской области от 12 мая 2021 года № 6-38. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 июня 2021 года № 23097
Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата "О бюджете Жамбылского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 81-364 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5854) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 13 218 103 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 3 708 976 тысяч тенге;
неналоговые поступления 17 578 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 25 716 тысяч тенге;
поступления трансфертов 9 465 833 тысячи тенге;
2) затраты 14 809 940 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 132 160 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 201 898 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 69 738 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 1 723 997 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 1 723 997 тысяч тенге, в том числе:

қарыздар түсімі 1 307 444 мың теңге;
қарыздарды өтеу 70 745 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 487 298 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешiм 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Жамбыл аудандық мәслихатының сессия төрайымы С. Алимкулова
Жамбыл аудандық мәслихат хатшысы С. Жұрын
Жамбыл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 мамырдағы № 6-38 шешіміне қосымша

поступление займов 1 307 444 тысячи тенге;
погашение займов 70 745 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 487 298 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Жамбылского районного маслихата С. Алимкулова
Секретарь Жамбылского районного маслихата С. Жұрын
Приложение к решению Жамбылского районного маслихата от 12 мая 2021 года № 6-38