Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 72-218 "Еңбекшіқазақ ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 мамырдағы № 6-33 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 19 мамырда № 5960 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 104-бабының 5-тармағына және 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Еңбекшіқазақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Еңбекшіқазақ ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 72-218 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5849 тіркелген, 2021 жылдың 12 қаңтарында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімінің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер 26 087 849 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 4 794 055 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 59 824 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 1 068 194 мың теңге;
трансферттер түсімі 20 165 776 мың теңге;
2) шығындар 27 999 579 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 136 876 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 202 898 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 66 022 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 2 048 606 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 2 048 606 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімдері 2 102 273 мың теңге;

О внесении изменений в решение Енбекшиказахского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 72-218 "О бюджете Енбекшиказахского района на 2021-2023 годы"
Решение Енбекшиказакского районного маслихата Алматинской области от 12 мая 2021 года № 6-33. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 мая 2021 года № 5960
В соответствии с пунктом 5 статьи 104 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Енбекшиказахский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшиказахского районного маслихата "О бюджете Енбекшиказахского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 72-218 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5849, опубликован 12 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1)доходы 26 087 849 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 4 794 055 тысяч тенге;
неналоговые поступления 59 824 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 1 068 194 тысячи тенге;
поступление трансфертов 20 165 776 тысяч тенге;
2) затраты 27 999 579 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 136 876 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 202 898 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 66 022 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 2 048 606 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 2 048 606 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 2 102 273 тысячи тенге;

қарыздарды өтеу 66 022 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 12 355 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет және қаржы мәселелері жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Карагулова
Еңбекшіқазақ аудандық мәслихатының хатшысы Б. Ахметов

погашение займов 66 022 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 12 355 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Енбекшиказахского районного маслихата "По вопросам экономики, бюджета и финансов".
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Енбекшиказахского районного маслихата К. Карагулова
Секретарь Енбекшиказахского районного маслихата Б. Ахметов

2 040 526
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
989 751
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
95 009
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
52 992
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
286 297
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
19 112
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
91 995
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
428 344
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
76 942
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
135 716
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
120 566
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
47 086
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
51 255
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
8 441
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
12 784
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекция бөлімі
15 150
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
15 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
150
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 114 610
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 332 197
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
150 000
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
150 000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3 578 318
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
798 325
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 779 993
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекция бөлімі
1 603 879
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер

2 040 526
002
Программа занятости
989 751
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
95 009
006
Оказание жилищной помощи
52 992
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
286 297
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
19 112
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
91 995
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
428 344
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
76 942
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
135 716
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
120 566
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
47 086
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
51 255
021
Капитальные расходы государственного органа
1 000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
8 441
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 784
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
15 150
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
15 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
150
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 114 610
1
Жилищное хозяйство
5 332 197
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
150 000
016
Изьятие земельных участков для государственных нужд
150 000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3 578 318
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
798 325
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 779 993
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 603 879
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда