Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" № 70-273 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 маусымдағы № 7-26 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 18 маусымда № 23091 болып тіркелді
Іле аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының Боралдай кенті және ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 70-273 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5867 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Боралдай кентінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 274 021 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 246 495 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 27 526 мың теңге;
2) шығындар 349 007 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 74 986 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 74 986 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 74 986 мың теңге".
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Ащыбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 226 586 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдері 201 417 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 25 169 мың теңге;
2) шығындар 283 520 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге;
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 56 934 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 56 934 мың теңге.
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;

О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 8 января 2021 года № 70-273 "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2021-2023 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 3 июня 2021 года № 7-26. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 июня 2021 года № 23091
Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджетах поселка Боралдай и сельских округов Илийского района на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 70-273 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5867) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Боралдай 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 274 021 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 246 495 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 27 526 тысяч тенге;
2) затраты 349 007 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 74 986 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 74 986 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 74 986 тысяч тенге".
"2. Утвердить бюджет Ащыбулакского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 226 586 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 201 417 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 25 169 тысяч тенге;
2) затраты 283 520 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге;
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 56 934 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 56 934 тысячи тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 73 180 мың теңге
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 73 180 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28-қосымшалары тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Іле аудандық мәслихатының сессия төрағасы С. Давлетов
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 73 180 тысяч тенге.
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 73 180 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 к указанному решению соответственно изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Илийского районного маслихата С. Давлетов
Секретарь Илийского районного маслихата Р. Абилова

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен бөлінген нысыналы мақсатқа сай пайдаланылмаған кредиттерді қайтару
0
Іле аудандық мәслихаты 2021 жылғы 3 маусымдағы № 7-26 шешіміне 3-қосымша
Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 70-273 шешіміне 7-қосымша
Байсерке ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0
054
Возврат, использованных не по целевому назначению кредитов, выданных из районного (города областного значения) бюджета
0
Приложение 3 к решению Илийского районного маслихата от 3 июня 2021 года № 7-26
Приложение 7 к решению Илийского районного маслихата от 8 января 2021 года № 70-273
Бюджет Байсеркенского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы