Іле аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 69-270 "Іле ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 қарашадағы № 12-38 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 23 қарашада № 25325 болып тіркелді
Іле аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Іле аудандық мәслихатының "Іле ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 69-270 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5848 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кiрiстер 168 165 643 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер 162 325 005 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер 59 113 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер 1 386 267 мың теңге;
трансферттер түсiмі 4 395 258 мың теңге;
2) шығындар 168 936 407 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу 63 015 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 122 514 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 59 499 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

О внесении изменений в решение Илийского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 69-270 "О бюджете Илийского района на 2021-2023 годы"
Решение Илийского районного маслихата Алматинской области от 17 ноября 2021 года № 12-38. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 ноября 2021 года № 25325
Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Илийского районного маслихата "О бюджете Илийского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года под № 69-270 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5848) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 168 165 643 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 162 325 005 тысяч тенге;
неналоговые поступления 59 113 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 1 386 267 тысяч тенге;
поступления трансфертов 4 395 258 тысяч тенге;
2) затраты 168 936 407 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 63 015 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 122 514 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов 59 499 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 833 779 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 833 779 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 372 514 мың теңге;
қарыздарды өтеу 189 204 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 650 469 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешiм 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледі.
Іле аудандық мәслихатының хатшысы Р. Абилова

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 833 779 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 833 779 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 372 514 тысячи тенге;
погашение займов 189 204 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств 650 469 тысяч тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Илийского районного маслихата Р. Абилова

84 632
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
9 866
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
192 106
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
10 398
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
193 231
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
414 169
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
81 670
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
151 217
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
95 967
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 178
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
11 348
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
8 441
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12 000
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
55 250
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
55 000
097
Сенім білдірілген агенттің тұрғын үй сертификаттарын беру бойынша (бюджеттік кредит түріндегі әлеуметтік қолдау) қызметтеріне ақы төлеу
250
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 857 633
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 249 062
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
1 078 173
016
Мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алу
1 078 173
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
627 032
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
385 366
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
241 666
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
543 857
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
40 264
004
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, оның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру

84 632
006
Оказание жилищной помощи
9 866
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
192 106
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10 398
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
193 231
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
414 169
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
81 670
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
151 217
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
95 967
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
64 178
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
11 348
021
Капитальные расходы государственного органа
0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
8 441
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 000
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
55 250
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
55 000
097
Оплата услуг поверенному агенту по предоставлению жилищных сертификатов (социальная поддержка в виде бюджетного кредита)
250
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 857 633
1
Жилищное хозяйство
2 249 062
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
1 078 173
016
Изъятие земельных участков для государственных нужд
1 078 173
467
Отдел строительства района (города областного значения)
627 032
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
385 366
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
241 666
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
543 857
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
40 264
004
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества