Қарасай ауданының қала, ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 67-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 19 қаңтарда № 5876 болып тіркелді.
Ескерту. 01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі – осы шешімнің 14-тармағымен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай ауданы Қаскелең қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 890 867 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 804 737 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 86 130 мың теңге;
2) шығындар 1 087 464 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 196 597 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 196 597 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 0 теңге;
қарыздарды өтеу 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 196 597 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда – Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 13-3 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Қарасай ауданы Жамбыл ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5, 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 108 726 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 75 307 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 0 теңге;
негізігі капиталды сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
трансферттер түсімі 33 419 мың теңге;
2) шығындар 122 951 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 0 теңге:
бюджеттік кредиттер 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 14 225 мың теңге;

О бюджетах города, сельских округов Карасайского района на 2021-2023 годы
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 11 января 2021 года № 67-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 19 января 2021 года № 5876.
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2021 в соответствии с пунктом 14 настоящего решения.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Каскелен Карасайского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 890 867 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 804 737 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 86 130 тысяч тенге;
2) затраты 1 087 464 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 196 597 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 196 597 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов 0 тенге;
погашение займов 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств 196 597 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 26.11.2021 № 13-3 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Жамбылского сельского округа Карасайского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 108 726 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 75 307 тысяч тенге;
неналоговые поступления 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала 0 тенге;
поступления трансфертов 33 419 тысяч тенге;
2) затраты 122 951 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 0 тенге:
бюджетные кредиты 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 14 225 тысяч тенге;

12. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте қала, ауылдық округтері бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі 1 544 837 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Қаскелең қаласы 709 414 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі 42 440 мың теңге;
Елтай ауылдық округі 51 977 мың теңге;
Жібек жолы ауылдық округі 104 437 мың теңге;
Райымбек ауылдық округі 197 973 мың теңге.
Бірінші май ауылдық округі 9 765 мың теңге;
Жандосов ауылдық округі 33 329 мың теңге;

12. Предусмотреть в районном бюджете на 2021 год объем бюджетных изъятий из бюджета города, сельских округов в районный бюджет в сумме 1 544 837 тысяч тенге, в том числе:
Города Каскелен 709 414 тысяч тенге;
Жамбылского сельского округа 42 440 тысяч тенге;
Елтайского сельского округа 51 977 тысяч тенге;
Сельского округа Жибек жолы 104 437 тысяч тенге;
Райымбекского сельского округа 197 973 тысячи тенге;
Первомайского сельского округа 9 765 тысяч тенге;
Жандосовского сельского округа 33 329 тысяч тенге;

Ұмтыл ауылдық округі 65 463 мың теңге;
Шамалған ауылдық округі 139 496 мың теңге;
Іргелі ауылдық округі 170 593 мың теңге;
Әйтей ауылдық округі 19 950 мың теңге.
13. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихатыңың "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлік пен әлеуметтік инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.
14. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы Б. Айнабеков
Қарасай аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы А. Исаева

Умтылский сельского округа 65 463 тысячи тенге;
Шамалганского сельского округа 139 496 тысяч тенге;
Иргелинского сельского округа 170 593 тысячи тенге;
Айтейского сельского округа 19 950 тысяч тенге.
13. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По экономике, бюджету, трудоустройству, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Карасайского районного маслихата Б. Айнабеков
Исполняющий обязанности секретаря маслихата Карасайского района А. Исаева

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
0
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0
Қарасай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 11 қаңтардағы № 67-3 шешіміне 4-қосымша
Жамбыл ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 26.11.2021 № 13-3 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы
Сыныбы
(мың теңге)
Ішкі сыныбы Атауы
І. Кірістер

452
Отдел финансов района (города областного значения)
0
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Приложение 4 к решению Карасайского районного маслихата от 11 января 2021 года № 67-3
Бюджет Жамбылского сельского округа на 2021 год
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Карасайского районного маслихата Алматинской области от 26.11.2021 № 13-3 (вводится в действие с 01.01.2021).
Категория
Сумма
Класс
(тысяч тенге)
Подкласс Наименование
І. Доходы