Қарасай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 66-3 "Қарасай ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қарасай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 наурыздағы № 3-3 шешімі. Алматы облысы Әділет департаментінде 2021 жылы 26 наурызда № 5900 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қарасай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасай аудандық мәслихатының "Қарасай ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 66-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5852 тіркелген, 2021 жылдың 13 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 23 342 126 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 13 120 852 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 12 822 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 958 768 мың теңге;
трансферттер түсімі 9 249 684 мың теңге;
2) шығындар 22 990 419 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 166 294 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 234 898 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 68 604 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) 185 413 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) (-) 185 413 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение Карасайского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 66-3 "О бюджете Карасайского района на 2021-2023 годы"
Решение Карасайского районного маслихата Алматинской области от 12 марта 2021 года № 3-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 26 марта 2021 года № 5900
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Карасайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Карасайского районного маслихата "О бюджете Карасайского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 66-3 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5852, опубликован 13 января 2021 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 23 342 126 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления 13 120 852 тысячи тенге;
неналоговые поступления 12 822 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала 958 768 тысяч тенге;
поступления трансфертов 9 249 684 тысячи тенге;
2) затраты 22 990 419 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 166 294 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 234 898 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 68 604 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобритение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета 185 413 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета (-) 185 413 тысяч тенге, в том числе:

қарыздар түсімі 234 898 мың теңге;
қарыздарды өтеу 715 330 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 295 019 теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасай аудандық мәслихатының "Экономика, бюджет, жұмыспен қамту, кәсіпкерлік пен әлеуметтік инфрақұрылымдарды дамыту жөніндегі" тұрақты комиссиясына жүктелсін.

поступление займов 234 898 тысяч тенге;
погашение займов 715 330 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств 295 019 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Карасайского районного маслихата "По экономике, бюджету, трудоустройству, развитию предпринимательства и социальной инфраструктуры".

4. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарасай аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Исаева
Қарасай аудандық мәслихатының хатшысы Б. Айнабеков
Қарасай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 наурыздағы № 3-3 шешіміне қосымша
Қарасай аудандық мәслихатаның 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 66-3 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Қарасай ауданының бюджеті
Санаты Атауы
Сомасы
(мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
I. Кiрiстер

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Карасайского районного маслихата А. Исаева
Секретарь Карасайского районного маслихата Б. Айнабеков
Приложение к решению Карасайского районного маслихата от 12 марта 2021 года № 3-3
Приложение 1 к решению Карасайского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 66-3
Бюджет Карасайского района на 2021 год
Категории Наименование
Сумма
(тысяч тенге)
Класс
Под класс
I. Доходы