Қаратал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 83-283 "Қаратал ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 тамыздағы № 13-43 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 3 қыркүйекте № 24216 болып тіркелді
Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қаратал аудандық мәслихатының "Қаратал ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 83-283 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5846 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 843 808 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 192 686 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 18 221 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 36 070 мың теңге;
трансферттер түсімдері 6 596 831 мың теңге;
2) шығындар 6 962 475 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 62 887 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 87 510 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 24 623 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;

О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 83-283 "О бюджете Каратальского района на 2021-2023 годы"
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 24 августа 2021 года № 13-43. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 сентября 2021 года № 24216
Маслихат Каратальского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратальского районного маслихата "О бюджете Каратальского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 83-283 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5846) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 6 843 808 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления 192 686 тысяч тенге;
неналоговые поступления 18 221 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала 36 070 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 596 831 тысячи тенге;
2) затраты 6 962 475 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 62 887 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 87 510 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 24 623 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 181 554 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 181 554 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі 87 510 мың теңге;
қарыздарды өтеу 50 621 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 144 665 мың теңге".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қаратал аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Тенельбаев

5) дефицит (профицит) бюджета (-) 181 554 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 181 554 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов 87 510 тысяч тенге;
погашение займов 50 621 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств 144 665 тысяч тенге".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Каратальского районного маслихата Ж. Тенельбаев