Көксу ауданы мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы "Көксу ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 72-4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы облысы Көксу аудандық мәслихатының 2021 жылғы 13 тамыздағы № 9-1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 28 тамызда № 24133 болып тіркелді
ШЕШТІ:
1. Көксу ауданы мәслихатының "Көксу ауданының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 72-4 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5845 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 6 998 523 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 482 570 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 37 176 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 10 095 мың теңге;
трансферттер түсімі 6 468 682 мың теңге;
2) шығындар 7 127 657 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 74 261 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер 135 955 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 61 694 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (-) 203 395 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 203 395 мың теңге, оның ішінде:

О внесении изменений в решение маслихата Коксуского района от 28 декабря 2020 года № 72-4 "О бюджете Коксуского района на 2021-2023 годы"
Решение Коксуского районного маслихата Алматинской области от 13 августа 2021 года № 9-1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 августа 2021 года № 24133
РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Коксуского района "О бюджете Коксуского района на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 72-4 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5845), следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы 6 998 523 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления 482 570 тысяч тенге;
неналоговые поступления 37 176 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала 10 095 тысяч тенге;
поступления трансфертов 6 468 682 тысячи тенге;
2) затраты 7 127 657 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование 74 261 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 135 955 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 61 694 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (-) 203 395 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 203 395 тысяч тенге, в том числе:

қарыздар түсімі 135 955 мың теңге;
қарыздарды өтеу 61 701 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары 129 141 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы
мәслихатының хатшысы А. Досымбеков
Көксу ауданы мәслихаты 2021 жылғы 13 тамыздағы № 9-1 шешіміне қосымша

поступление займов 135 955 тысяч тенге;
погашение займов 61 701 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств 129 141 тысяча тенге.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата
Коксуского района А. Досымбеков
Приложение к решению маслихат Коксуского района от 13 августа 2021 года № 9-1